Není pivo, jako pivo. A není člověk, jako člověk. Tak ať si odborníci svoje zobecňující studie o škodlivosti a možných dávkách piva strčí za rámeček a doporučují pít čistou vodu. Konec konců, vždyť také pocházíme ze zvířat, že? Proč lidé vynalezli pivo? Aby se měli dobře a platí to po tisíciletí. Každý umře na to, co je mu vrozeno a s tím souvisí i jeho sklon, ať je jakýkoliv.