Novou soutěž na dostavbu Staroměstské radnice v Praze vyhrál ten nejstupidnější architektonický návrh: deska v podobě obřího mobilu, na níž se budou promítat různé reklamy z dnešního života. Dotazovaný vítěz soutěže se k návrhu vyjádřil takto: Konečně se podařilo prosadit moderní, soudobou architekturu proti starým rachotinám i na Staroměstském náměstí. Otevírá to dveře k modernizaci celého náměstí i k přestavbě celého Starého Města pražského. Do p....e už se všemi těmi historickými starožitnostmi! A myslíte si, že váš návrh bude i realizován? Jsem o tom pevně přesvědčen, stálo nás to i nejvíc peněz ze všech účastníků soutěže, pro zainteresované strany.