Přijde pán do prodejny "Ovoce a zelenina" a ptá se prodavačky: Dobrý den, máte švestky? Ano, těch nám přivezli dost, a ukazuje pánovi na bedýnky se švestkami. Zákazník si je chvilku prohlíží, pak si jich několik vybere, dá do sáčku a přinese k pokladně. Prodavačka na ně také chvilku kouká a nakonec jí selžou nervy: Hele pane, sbalte si těch svých pár švestech a vypadněte.