Přijde muž z práce a rozčileně říká manželce:,,Už toho mám dost! Celý den dřu jako mezek v práci, přijdu domů hladivý a večeře nikde! Jdu se najíst do restaurace." Manželka:,,Miláčku, nerozčiluj se. Počkej prosím pět minut."
Manžel se mlsně ptá:,,A za pět minut budeš mít tu večeři?"
Manželka:,,To ne, obléknu se a půjdu s tebou."
PeopleSTAR (0 hodnocení)