V ordinaci si lékaři stěžuje starší pacient:,,Pane doktore, něco se mnou fakt není v pořádku. Nemůžu si pomoct, stále běhám za mladými děvčaty."
,,Heleďte se, ono to je docela přirozené, takhle to má třetina postarších mužů," uklidňuje ho obvoďák. Pacient:,,Jenže já si za boha nemůžu vzpomenout proč!"
PeopleSTAR (0 hodnocení)