Dva starší páni si povídají o ženách: Jak ty to máš se ženami? No, už jen málo krve a žádný mlíko. A ty? Představ si, já mám už jen jejich duši! Né... Ano, ve spaní jejich tělo nepotřebuji. Jak to? Pokud se mi o nich zdá.
Nezlobte se, ale někdy mám dojem, že si ty dotazy sám vymýšlíte. Milá paní, nebuďte naivka! copak si myslíte, že by se v tomto vysoce kulturním státě našel normální člověk, který by se ptal na takové blbosti?!