Přihlásit se  |  Zaregistrovat
cz Česká republika  / 
dnes má svátek:
Lubomír (13)
Logo
Home  ~  

Vtipy o mužích a ženách

| strana 321
clock
star
eye
Víš, proč Bůh nejdřív stvořil muže?
Musel přece začít od nuly..
Jde turista po pláži a najde starou láhev. Otevře ji, z láhve se vznese džin a povídá:
"Jsem džin a splním Ti jedno přání. Tak dobře rozvažuj".Turista: "No, v životě jsem celkem spokojený, nic mi neschází, snad jen postav dálnici z Evropy na Floridu".Džin se zarazí a povídá: "Jsem sice džin, ale měj trošku ohledy. Postavit dálnici přes oceán není žádná sranda. Nechceš si to rozmyslet a dát mi nějaký lehčí úkol, prosím?"Turista: "Zklamal jsi mě, ale co s Tebou nadělám. Víš co, chtěl bych pochopit ženské myšlení, ženskou logiku".
Džinu ztuhne úsměv a nesměle se zeptá: "Chtěl jsi čtyřproudou nebo šestiproudou?"
Nový lékař psychiatrické léčebny se při seznamování s pacienty ptá pacienta: "Vy jste se sem dostal jak?
"No začalo to tím, že jsem se oženil, to jsem ale neměl nikdy dělat.
Vzal jsem si jednu vdovu s dospělou dcerou, která se stala moji nevlastní dcerou.
Když nás přišel navštívit můj otec, zamiloval se pak do ní a pak se s ní oženil.
Takže moje nevlastní dcera se stala mojí nevlastní matkou.
Potom se mojí ženě narodil syn, který byl samozřejmě otcův švagr, protože to byl bratr jeho manželky.
No a když byla moje nevlastní dcera mojí nevlastní matkou, byl i můj syn mým strýcem.
Z toho vyplývá, že moje žena, která je matkou mojí nevlastní matky je mojí babičkou a já jsem její vnuk. Ale to není všechno.
Protože mám za manželku svojí nevlastní babičku, nejsem jenom její manžel a vnuk, ale i svůj děda. No nejeblo by vám z toho?"
"Kámo, prej ti manželka položila mašinu!"

"Jo vole"

"Stalo se jí něco?"

"Manželce ne a mašina je na s**čku"

"Tak to má štěstí"

"Do té doby než vyjde z koupelny tak jo"
*Manželé jdou k poradci*
Žena povídá poradci "On věčně hraju tu blbou hru a nevnímá mě!"
Manžel odpoví "Protože to je multiplayer"
Poradce se ptá může "Proč to jednoduše nepausnete?"
Muž zareaguje "Tyvole další pí**s"
Co vy to máte zase na těch nehtech? Všelijaké barvičky a obrázky a ta délka nehtu!
Ptá se zákazník pokladní v supermarketu.
To jste si dělala sama, nebo to někdo dělá?
Dělá.
A to je také nějaká živnost?
No, je.
Takže to má i nějaký název.
Řekl bych, když je "kadeřník", tak tohle bude "paznehtník".
A řemeslo se nazývá "paznehtnictví", nebo v lepším případě "nehtnictví".
Tak to je dobrý, rozesmála se pokladní. To je "modelář nehtů", "nehtař".
Tak to by musel být i "kadeřář" a ne "kadeřník".
Pane nezdržujte tady, ozvala se zákaznice, stojící ve frontě za ním.
Alespoň je má upravené, a ne jako vy, se špínou pod nehty.
Takové paznehty si děláte sám, nebo to někdo dělá?
Pokud někomu není dobře,
třeba rozsvítit jeho hoře.
Původně šel na rande, ale udělal si u ní státnici z gynekologie.
Jak je hluboká vagína? Dost na to, aby v ní chlap ztratil rozum, sebeúctu, auto, dům a polovinu úspor.
1  2 ... 320  321  322 ... 376  377
nick   hledám ženu která stoji o opravdové diskrétní milenecké scházení Olomouc i okolí...
nick   Jsem hokejista který dřív hrál za národní tým a má velkou šanci ti někam dotáhno...
nick   Jmenuji se Matěj a je mi 23 let, hledám vážný vztah, hledám dívku která by mě mě...
nick   Rad bych nasel holku co ma stejne rada fitko jako ja a ma podobne zajmy, klido n...
nick   Ahoj jsem obyčejný kluk, který má rád přírodu auta motorky zvířata a dobré jídlo...
nick   Ahoj jsem Kuba.. do fitka nechodím, cvičím jen s vlastní váhou, nebo s Tebou, př...
nick   Považuji se za starostlivou, milou, veselou a nebojácnou ženu, která ráda zkouší...
Seznamka
TOPlist TOPlist
Stránky PeopleLovePeople používají soubory cookie. (Další informace).