Poslyš, povídají si dva dříve narození. Není to manželství už nějaký přežitek, všude samý rozvod. Ale není, ti mladí do toho chomoutu vždycky vletí, a potom se mnozí rozvedou. Ti starší nad hormony více přemýšlejí a ti ještě starší jsou již opatrnější. S druhým pohlavím případně volí jen přátelské styky. Ale tak, jak si pokecají dva spříznění příslušníci téhož pohlaví, tak to s tím druhým pohlavím už nejde. Viď příteli. No to víš, kamaráde.