Přihlásit se  |  Zaregistrovat
cz Česká republika  / 
dnes má svátek:
Pavla (28)
Logo
Home  ~  

Vtipy o opilcích

| strana 16
clock
star
eye
Rodiče rádi hráli na schovávanou. Ráno maminka schovala slivovici, a pokud ji tatínek našel, večer se schovala maminka.
Chlápek, který smrděl jako lihovar, se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze:
"Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?"
"No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život."
Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a pomrmlával si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá:
"Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?"
"Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež..."
Sedí rybář na břehu,chytá a popíjí pivko.V tom uloví zlatou rybku,která ho prosí o puštění zpět.Pustíš li mne,splním ti tři přání. Rybář kouká a zapřemýšlí: Dobrá tedy,tady máš svobodu,rybka hned odvětí: Tvé první přání? rybář povídá,ať je polovina rybníka plná Plzně,ochutná a opravdu je místo vody Plzeň. Rybka:tvé druhé přání? Rybář povídá,tož ať je druhá polovina rybníka Radegast.Ochut­ná,opravdu Radegast. Rybka:a tvé třetí přání: Rybář dlouze přemýšlí a nakonec vyhrkne:tož dej ještě šest lahváčů.
Totálně ožralý chlapík jde z hospody, udělá dva kroky a spadne do příkopu.
Postaví se, odplivne si a říká: "Pojebanej mikrospánek"
„Nevím, co si mám počít se svým manželem.“ stěžuje si paní Nováková sousedce. „Nejen, že přišel o práci a začal chlastat, ale ten ničema slíbil dětem výlet do Mořského světa, místo toho peníze propil, děcka vzal na rybí trh a tvrdil jim, že rybičky teď zrovna usnuly.“
Co má zpolečného pedofilnínekrofil s alkoholikem ?
STUDENOU DVANÁCTKU :P
Jozo pride domov a krici:
Arana, ked si trochu vypijem hned si krajsia!''
''Jozo, ty debil, ved to som ja tvoj brat Fero!''
Ocko zdrazela vodka. Budes menej pit!
No synku, budes menej jest :-)
Vletí bezdomovec do hospody a kříčí na výčepního:
"Panáka dělej než to příjde." Kopne ho do sebe a zase." Panáka dělej než to příjde." Kopne ho tam i podruhý a zase to samé. "Panáka dělej než to příjde."
Výčepák se zastavý a říká a kdo to bude platit?
Bezdomovec povídá:"Hm, tak už to příšlo!"
1  2 ... 15  16  17 ... 22  23
nick   Jmenuji se Matěj a je mi 23 let, hledám vážný vztah, hledám dívku která by mě mě...
nick   Rad bych nasel holku co ma stejne rada fitko jako ja a ma podobne zajmy, klido n...
nick   Ahoj jsem obyčejný kluk, který má rád přírodu auta motorky zvířata a dobré jídlo...
nick   Ahoj jsem Kuba.. do fitka nechodím, cvičím jen s vlastní váhou, nebo s Tebou, př...
nick   Považuji se za starostlivou, milou, veselou a nebojácnou ženu, která ráda zkouší...
nick   Hledám kámošku, přátelé, milovaní, zážitky v přírodě s tak. Hledám Pannu Která ...
nick   Jsem normální obyčejná žena,co hledá občasné povyražení,p-
okec,zajít si na skleni...
Seznamka
TOPlist TOPlist
Stránky PeopleLovePeople používají soubory cookie. (Další informace).