Přihlásit se  |  Zaregistrovat
cz Česká republika  / 
dnes má svátek:
Adriana (16)
Logo
Home  ~  

Vtipy o pepíčkovi

| strana 26
clock
star
eye
Paní učitelka zadá dětem úkol, aby vymyslely větu, která bude obsahovat slova jelikož a pravděpodobně.
Přihlásí se Anička a říká:
"Jelikož jsem byla celý rok hodná, pravděpodobně dostanu nové kolo."
"Výborně Aničko." pochválí ji učitelka.
Další se přihlásí Toník:
"Jelikož jsem se pěkně učil, pravděpodobně budu mít pěkné vysvědčení."
"Výborně Toníku."
Jako další se hlásí Pepíček.
Když je vyvolán, říká:
"Babička jde po zahradě a nese si New York Times."
Všichni na něj koukají a učitelka říká:
"Ale Pepíčku, v té větě není ani jedno z těch slov."
"To taky ještě není celý." odvětí Pepíček a pokračuje: "Jelikož neumí anglicky, pravděpodobně se jde v****t."
Učitelka vyvolá Pepíčka, aby vyjmenoval čtyři živly.
"Země, voda, oheň a ... hospoda!" zní odpověď.
"Proč hospoda?" ptá se udiveně učitelka.
"Protože, když otec sedí v hospodě, tak maminka mu potom vždy říká, to si byl zase ve svém živlu!" odpoví Pepíček.
Paní učitelka se ptá žáků-prvňáků:
Rodiče vám jistě četli naše známé pohádky, můžete některé z nich vyjmenovat?
Přihlásí se nejsmělejší z žáků a jmenuje:
Sněhurka a princ Bajaja.
Karkulka a sedm trpaslíků.
Jeníček, Mařenka a stařenka.
Smolíček a jezyňka baba Jaga.
Tak to by stačilo, jakpak ty se jmenuješ?
Otesánek Bystrozraký.
A takové pohádky ti četli rodiče?
Ne, můj chytrý mobil.
Tak tebe vychovává mobil?
Mobil debil.
Pepíček:
"Tatínku, dnes jsem ušetřil 10 korun!"
"Jo, a jak?"
"Běžel jsem celou cestu do školy za autobusem."
"Tak zítra běž za taxíkem, ušetříš dvě stě!"
Ptá se Pepíček tatínka. Je myšlení lidská vlastnost? Ano synku. A mýlit se? I mýlit se je lidské. Jen to nesmí být moc často. Jinak člověka nazvou jedním zvířátkem. A jakým tati.
Je to vůl chlapče, vůl.
Za kulturním domem souloží Pepík s Božkou: Božka: "Ungh! Ungh!" Pepík: "Co? Už seš hotová?" Božka: "Ne, někdo mi přejel bicyklem přes krk."
Ve škole probírají děti povolání svých tatínků.
Jaroušek říká: "Můj tatínek je pekař."
Anička: "Můj tatínek je ředitel."
Vlastík: "Můj tatínek je doktor."
Přihlásí se Pepíček a smutně říká: "Můj tatínek je taxíkář."
Paní učitelka se zeptá: "A proč to říkáš tak smutně, Pepíčku, vždyť taxíkář je také užitečné zaměstnání."
Pepíček odpoví: "Když ona si maminka tenkrát zapomněla napsat číslo toho taxíku."
Farář se ptá Pepíčka: "Modlíte se před jídlem?" A Pepíček: "Modlíme, ale jen když máme jíst houby, které nasbíral táta."
Učitel chemie: "Řekněte mi nějaké dráždidlo."
Honzík: "Dým z cigaret."
Učitel: "Výborně."
Pepíček: "Prosím, vagína."
Učitel se naštve, napíše Pepíčkovi poznámku a umravní ho. Další den, opět chemie, Pepíček ale sedí až úplně v zadní lavici.
Učitel: "Ale, Pepíčku, proč sedíš úplně vzadu?"
Pepíček: "Otec mi říkal, že jestli pro vás není p*** dostatečně velké dráždidlo, tak jste buzerant a mám se od vás držet co nejdál!"
1  2 ... 25  26  27 ... 79  80
nick   Jsem hokejista který dřív hrál za národní tým a má velkou šanci ti někam dotáhno...
nick   Jmenuji se Matěj a je mi 23 let, hledám vážný vztah, hledám dívku která by mě mě...
nick   Rad bych nasel holku co ma stejne rada fitko jako ja a ma podobne zajmy, klido n...
nick   Ahoj jsem obyčejný kluk, který má rád přírodu auta motorky zvířata a dobré jídlo...
nick   Ahoj jsem Kuba.. do fitka nechodím, cvičím jen s vlastní váhou, nebo s Tebou, př...
nick   Považuji se za starostlivou, milou, veselou a nebojácnou ženu, která ráda zkouší...
nick   Hledám kámošku, přátelé, milovaní, zážitky v přírodě s tak. Hledám Pannu Která ...
Seznamka
TOPlist TOPlist
Stránky PeopleLovePeople používají soubory cookie. (Další informace).