Přihlásit se  |  Zaregistrovat
cz Česká republika  / 
dnes má svátek:
Ladislav (70)
Logo
Home  ~  

Vtipy o pepíčkovi

| strana 38
clock
star
eye
VtipPaní učitelka přijde do třídy a říká: " Dobré ráno, děti, mám skvělou náladu, budeme si dávat hádanky.
"Začnu já. Běhá to po lese, je to šedivé, má to ocásek, dělá to hu, hu, hu, copak to bude?"
Pepíček se přihlásí a povídá: "To bude lištička."
"Mohla by to být, ale je to vlček. Vyhrála jsem.
Mám tu další hádanku. Žije to v kravíně, je to takové flekaté, dělá to bú, bú, bú, má to malinkatá vemínka, copak tu bude?"
Pepíček se opět přihlásí a povídá: "To bude kravička."
"Mohla by to být, ale je to telátko. Vyhrála jsem."
Pepíček se dotčeně ptá paní učitelky, jestli by také mohl položit hádanku.
"No, já nevím, Pepíčku, no tak, no tak dobře, prosím."
"Když to dáváte do pusy, je to tvrdé a suché, když to z ní vyndaváte je to měkké a mokré,co to je?"
"Tedy, Pepíčku, že by to byl ču.. ču.. čurá*ek?"
"Mohl by to být, ale je to žvýkačka."
Pepíček se ptá maminky:
"Maminko, dáš mi tři kačky na lízátko?"
" Pepo, proboha, vždyť už jsi velký synek."
"No tak mi dej dvacku na pivo.
Maminka: „Pepíčku, pojď se honem podívat, kuřátko začíná proklovávat skořápku. Vidíš?“
Pepíček: „Jo, vidím.“
Maminka: „To je dobře, alespoň už od teď budeš vědět, jak se kuře dostane z vejce ven.“
Pepíček: „To už vím dávno. Mne by spíš zajímalo, jak se dostalo dovnitř.“
Jeden muž říká druhému muži, že se mu ztratil kůň .
Druhý mu na to říká: „No a co jsi udělal, Pepo?“
První muž : „Dal jsem inzerát do novin.“
Druhý muž : „Tvůj kůň umí číst, jo?“
Pepíček přijde domů ze školy a pláče: Mami, mně se děti ve škole smějí, že mám dlouhé zuby!
Maminka ho utesuje: Neplac, Pepíčku, Neplac, nemáš dlouhé zuby. Jenom pozvedni tu hlavičku výš, ať nám neposkrabes parkety.
Pepíček píše domu dopis z tabora: Milí rodiče, hodně jim a odpočívám: Buďte klidní a nebojte se o mně. P.S.:Co je to tyfus?
Tati, jak jsem se narodil?
Prinesl tě čáp!
A tebe, tati?
Také.
A dědu?
I jeho!
Pepicek napíše do domácího úkolu: Po tři generace u nás nebyl zjištěn normální porod!
Pepíček sedí ve vlaku a žvýká žvýkačku. Přisedne si k němu stará paní. Po 5 minutách mu stařenka řekne: "To je od tebe moc hezké, že mi tu tolik věcí vyprávíš, ale já jsem hluchá."
Pepíček a dědeček se přestěhovaly do baráku s 1000 patry , vyšly 100 pater a dědeček říká : ku ku . A pepíček říká : dědečku nekukej a pojd.
vyšly 500 pater a dědeček : kuku . Dedečku nekukej a pojd . Vyšly 1000 pater a dědeček zase : Ku ku kufry jsme nechaly dole.
1  2 ... 37  38  39 ... 79  80
nick   Jsem hokejista který dřív hrál za národní tým a má velkou šanci ti někam dotáhno...
nick   Jmenuji se Matěj a je mi 23 let, hledám vážný vztah, hledám dívku která by mě mě...
nick   Rad bych nasel holku co ma stejne rada fitko jako ja a ma podobne zajmy, klido n...
nick   Ahoj jsem obyčejný kluk, který má rád přírodu auta motorky zvířata a dobré jídlo...
nick   Ahoj jsem Kuba.. do fitka nechodím, cvičím jen s vlastní váhou, nebo s Tebou, př...
nick   Považuji se za starostlivou, milou, veselou a nebojácnou ženu, která ráda zkouší...
nick   Hledám kámošku, přátelé, milovaní, zážitky v přírodě s tak. Hledám Pannu Která ...
Seznamka
TOPlist TOPlist
Stránky PeopleLovePeople používají soubory cookie. (Další informace).