Přihlásit se  |  Zaregistrovat
cz Česká republika  / 
dnes má svátek:
Lubomír (13)
Logo
Home  ~  

Vtipy o pepíčkovi

| strana 42
clock
star
eye
"Proč jsou ryby němé, Pepíčku?"
"Protože nejde mluvit s hlavou pod vodou."
Pepíček se ptá: "Tatínku, kde má srdíčko nožičky?"
"Žádné nemá, samozřejmě." odpoví tatínek, "Jak jsi na to přišel?"
"Já jsem včera slyšel, jak říkáš: Srdíčko, roztáhni nožičky!"
Pepíček říká mamince:
"Maminko, děti se mi ve škole smějí, že mám velké zuby. Je to pravda?"
"To víš, že není. Děti přeháněj. Ale teď už koukej zavřít pusu, abys nám nepoškrábal parkety."
Sousedka. "Kam jdeš, Pepíčku? Do školy?"
Pepíček: "Jo, učitelce na nervy."
Pepíček jednou přišel domů a volá na maminku, ale nedočká se odpovědi. Vyjde do patra, nakoukne do ložnice a vidí, jak na posteli leží jeho tatínek a na tatínkovi sedí, a ne zrovna klidně, mladá posluhovačka. Tak se Pepíček potichu vytratí a jde si ven hrát.
Před domem potká maminku, která táhne domů nákup. Hned jí povídá: "Mamí, mamí, hádej, co jsem viděl! Viděl jsem nahoře tatínka na posteli se služkou a..."
"Pepíčku, zaraž. Nech si to na večer, až bude služka podávat večeři. Já na tebe mrknu a ty začneš vyprávět!"
Pepíček poslechl. Večer u jídla maminka mrkla a Pepíček spustil: "Mami, když jsem přišel ze školy, našel jsem tatínka v ložnici se služkou. A dělali úplně to samé, co ty se strýčkem Karlem loni v létě na chatě."
Paní učitelka povídá dětem: "Děti a nyní mi řekněte větu, kde je slovo čelo."
Přihlásí se Mařenka a povídá: "Tatínek hraje na čelo."
Paní učitelka ji pochválí a říká. "A nyní aby to slovo tam bylo dvakrát."
Přihlásí se Anička a říká: "Tatínek hraje na čelo a violončelo."
"A nyní děti, aby to slovo tam bylo třikrát."
Hlásí se Pepíček a říká: "Maminka s tatínkem leželi čelo na čelo a prcali jen to fičelo."
Pan Oliva přistihne ve své zahradě Pepíčka, jak mu trhá třešně a začne řvát: "Počkej, já to řeknu tvému tatínkovi, až ho uvidím."
"To klidně můžete," odvětí Pepíček, "je pár větví nade mnou!"
Přijde malý Pepíček k mamince a ptá se: "Maminko, kdybych býval při narození vylezl z té druhé dírky, jmenoval bych se Peprdýlek?"
Mařenka šla na zábavu a ostražitá matka s ní poslala mladšího bratra Pepíčka, aby ji hlídal. O půlnoci se Pepíček vrátí sám a matka okamžitě vyzvídá, kde je Mařenka.
"Ona si s Frantou v lese sundává kalhoty," vypráví Pepíček. "Mně se čurat nechtělo, tak jsem šel domů."
1  2 ... 41  42  43 ... 79  80
nick   Jsem hokejista který dřív hrál za národní tým a má velkou šanci ti někam dotáhno...
nick   Jmenuji se Matěj a je mi 23 let, hledám vážný vztah, hledám dívku která by mě mě...
nick   Rad bych nasel holku co ma stejne rada fitko jako ja a ma podobne zajmy, klido n...
nick   Ahoj jsem obyčejný kluk, který má rád přírodu auta motorky zvířata a dobré jídlo...
nick   Ahoj jsem Kuba.. do fitka nechodím, cvičím jen s vlastní váhou, nebo s Tebou, př...
nick   Považuji se za starostlivou, milou, veselou a nebojácnou ženu, která ráda zkouší...
nick   Hledám kámošku, přátelé, milovaní, zážitky v přírodě s tak. Hledám Pannu Která ...
Seznamka
TOPlist TOPlist
Stránky PeopleLovePeople používají soubory cookie. (Další informace).