Babička jde s Pepíčkem z obchodu a Pepíček vidí 10ti korunu a sebere jí. Babička mu řekla, že jí má odhodit, že věci ze země se nesbírají. Babička zakopne, a říká Pepíčkovi ať jí pomůže vstát. A Pepíček odpoví: Ale věci ze země se přece nesbírají!!!
Ve škole paní učitelka dětem říká "Po prázdninách přinesete za každé sprosté slovo jeden kamínek". Po prázninách: Maruška 1 kamínek, Martínek 5 kamínků. Po chvilce se rozrazí ve třídě dveře a Pepíček řve " Bacha kurvy vezu štěrk!"
Pepicek sel do skoli a panu ucitelka rekla detem abi kardy prznesl kaminek za 1sproste slovo tak den na to anicka prinesla 1kaminek,petrik 5kaminku a pepicek 1tatru kaminku a ryka dalsi varka bude zitra
Příjde Pepíček za dědou do kuchyně a ptá se ho: "Ty dědo, neviděl si tu náhodou někde tabletku, na které bylo napsáno LSD?" Děda mu odpoví: "Vyser se na tabletku, ale vidíš toho draka?!"
"Pepíčku, pročpak jsi přišel pozdě do školy?" "Protože jedna paní ztratila tisícikorunu." "A tys jí pomáhal hledat, viď?" "Ne, stál jsem na bankovce a čekal, až odejde."
Pepíček neumí říct R. Pepíček de do zverinexu a koupí si vydru. Na ulici ho zastaví policisti a ptají se ho: "co to tu, tak smrdí?" A pepíček odpoví: "Vydva"
Paní učitelka první den ve škole nechce být na žáky příliš náročná a tak se ptá: „Pepíčku, co nám dává ovce?" „Vlnu" „A co nám dává slepička?" „Vajíčka." „A co nám dává kráva?" „Domácí úkoly."