Přihlásit se  |  Zaregistrovat
cz Česká republika  / 
dnes má svátek:
Jan (511)
Logo
Home  ~  

Vtipy o pepíčkovi

| strana 71
clock
star
eye
Pani učitelka se pta pepička pepičku co dela krava pepiček se zamysli a odpovi ukoly
authorimg ropucha
Učitel k žákům ve 2.třídě:,,Kdo jsou lidé,kteří si berou věci,i když jim nepatří????´´
Děti nechápou.,,Tak například:Co bych byl,Pepíčku,kdybych teď sáhl takhle do tvé kapsy a vytáhl 50 korun??´´Pepíček odpoví:To by ste byl,pane učiteli,kouzelník:-).
authorimg kaččíííí
Pepíček jde do obchodu a chce si koupit vydra neumí říct r místo r řiká v jdo 2 policajti a první polda řika co to tady tak pachne a pepa říka vy dva
authorimg lulu
Je třída v obřím akváriu a paní učitelka se ptá z jakého oceánu jsou tyto ryby. Je vyvolán Pepíček, ale stále mlčí. A paní učitelka: správně je to Tichý oceán!
Maminka říká Pepíkovi běž ven Pepík šel a uslyšel
do prdele !! Pepíček běží domů a ptá se maminky
co je to do prdele a maminka řekne to je
obývák a Pepík de znovu ven a dal zaslechne kurva! Pepíček jde domů a ptá se maminky: Mami co je to kurva to je pan soused .Pepíček de z novu ven a dál zaslechne píp a Pepík jde domu a ptá se
Mami co je to píp to je kabát.Potom zazvoní pan soused Pepíček otevře a povídá dobrý den pane kurvo odložte si píp a běžte do prdele.
authorimg Eidam
Přijde paní učitelka do třídy a ptá se dětí, jestlipak vědí, kdo včera umřel. Přihlásí se Pepíček a povídá: "Tomáš Marný." "Jak to víš, Pepíčku? Toho pána neznám." "Když jsem šel včera kolem ložnice našich, tak tatínek zrovna povídal mamince: Tomáš marný, ten už nevstane."
Zrovna potom, co křápl černobyl, se ptá učitel ve škole dětí, co by se stalo, kdyby na Slovensku vybuchla jaderná elektrárna. A Pepíček odpovídá: "Vyměnili bysme si s nima hymnu. Oni by zpívali Kde domov můj, a my bysme zpívali Nad tatrou sa blýská."
Pepíček si vzal svoji novou chemickou soupravu do sklepa, kde celé odpoledne prováděl různé pokusy. Jeho táta se vrátil z práce a šel se podívat, co synek tropí. Ten zrovna seděl obklopen baňkami a zatloukal cosi do zdi.
"Proč zatloukáš ten hřebík do zdi?" ptá se otec. "To není hřebík," říká synek, "to je mrtvý červ. Chtěl jsem ho pomocí své speciální směsi oživit, ale on místo toho ztvrdnul na kámen."
"Víš co? Hele, ty mně dáš tu baňku s touhle chemikálií a já ti hned zítra koupím motorku!"
Pepíček nepřemýšlel dlouho a podal tátovi baňku. Druhý den, když přišel Pepíček ze školy, tak před brankou stál na chodníku zbrusu nový Mercedes. Pepíček se šel zeptat tatínka, proč koupil auto a ne motorku.
"Motorku máš v garáži, synku," řekl otec, "ten Mercedes je od maminky."
"Tak, děti, vyjmenujte nějaký živel," říká paní učitelka.
"Voda," povídá Mařenka.
"Správně."
Hlásí se Pepíček: "Prosím, slivovice. Tatínek říká, že když má slivovici, tak je ve svém živlu."
1  2 ... 70  71  72 ... 79  80
nick   Jmenuji se Matěj a je mi 23 let, hledám vážný vztah, hledám dívku která by mě mě...
nick   Rad bych nasel holku co ma stejne rada fitko jako ja a ma podobne zajmy, klido n...
nick   Ahoj jsem obyčejný kluk, který má rád přírodu auta motorky zvířata a dobré jídlo...
nick   Ahoj jsem Kuba.. do fitka nechodím, cvičím jen s vlastní váhou, nebo s Tebou, př...
nick   Považuji se za starostlivou, milou, veselou a nebojácnou ženu, která ráda zkouší...
nick   Hledám kámošku, přátelé, milovaní, zážitky v přírodě s tak. Hledám Pannu Která ...
nick   Jsem normální obyčejná žena,co hledá občasné povyražení,p-
okec,zajít si na skleni...
Seznamka
TOPlist TOPlist
Stránky PeopleLovePeople používají soubory cookie. (Další informace).