Přihlásit se  |  Zaregistrovat
cz Česká republika  / 
dnes má svátek:
Jan (511)
Logo
Home  ~  

Vtipy o pepíčkovi

| strana 74
clock
star
eye
Pepíček se ptá matky: "Mami, proč jsou svatební šaty vždycky bílé?"
Matka se zamyslí a povídá: "To všem svatebčanům a přátelům říká, že nevěsta je čistá..."
Syn se zamyslí a jde s toutéž otázkou za otcem. "Tati, proč jsou svatební šaty bílé?"
Otec se na něj překvapeně podívá, pak jej vezme za rameno a provede ho po bytě.
V kuchyni ukáže na lednici a ptá se, jakou má barvu. Syn odpoví: "Bílou."
Ukáže na myčku nádobí a znovu se ptá, jakou má barvu. "Bílou," odpoví syn.
Totéž udělá otec v koupelně s pračkou a sušičku. A potom povídá: "Vidíš, chlapče, všechny domácí spotřebiče jsou přece bílé..."
Maminka volá na Pepíčka z kuchyně:
"Pepíčku, nechceš vylízat misku?"
Pepicek: "A která letos vyhrála?"
Pepíček stoji před tabulí a řeší velice zapeklitou úlohu. Moc mu to nejde a pořád si plive na ruku a sliny si vtírá do vlasů.
Učitelka je z toho na prášky a ptá se: "Proč si proboha pořád slintáš na hlavu?
"Ale, včera jsem slyšel mamku, jak říká tátovi: Nasliň si hlavičku, uvidíš, že ti to půjde líp..."
O Vánocích přijde Pepíček za tatínkem a zajímá se: "Tati, proč se u nás Ježíšek svléká?"
"Prosím tě, jak tě to napadlo?"
"No, když jsem včera přišel domů, maminka v ložnici šeptala: "Ježíši, rychle se obleč a vyleť oknem. Manžel je tady!”
Přijde Pepa z hospody a praví k nakvašené ženě: "Hádej, co mám v kapse - začíná to na F" - "Fialky?" - "Ne, flašku rumu. Hádej, co mám v druhé kapse - začíná to na E" - "Tak to nevím." - "Eště jednu!"
Otec povídá nakvašeně dvacetiletému Pepovi: "Nedám ti už ani haléř! Pro mě jsi mrtvej!" A Pepa na to: "tak mi dej aspoň na pohřeb."
Ve škole probírají děti zaměstnání svých tatínků.
Jaroušek říká: "Můj tatínek je pekař."
Anička: "Můj tatínek je ředitel."
Vlastík: "Můj tatínek je doktor."
Přihlásí se Pepíček a smutně říká: "Můj tatínek je taxíkář."
Paní učitelka se zeptá: "A proč to říkáš tak smutně, Pepíčku, vždyť taxíkář je také užitečné zaměstnání?"
Pepíček smutně odpoví: "Když ona si maminka tenkrát zapomněla napsat číslo toho taxíku."
Pepíček: "Tati, je pravda, že internet degeneruje lidi?"
Táta: "Lol,omg jdi spát GN."
Pepíček dostane od tety k svátku mobil a tatínek se ho ptá,,jak se říká tetě?"...,,Pepíček stará držgrešle."
1  2 ... 73  74  75 ... 79  80
nick   Jmenuji se Matěj a je mi 23 let, hledám vážný vztah, hledám dívku která by mě mě...
nick   Rad bych nasel holku co ma stejne rada fitko jako ja a ma podobne zajmy, klido n...
nick   Ahoj jsem obyčejný kluk, který má rád přírodu auta motorky zvířata a dobré jídlo...
nick   Ahoj jsem Kuba.. do fitka nechodím, cvičím jen s vlastní váhou, nebo s Tebou, př...
nick   Považuji se za starostlivou, milou, veselou a nebojácnou ženu, která ráda zkouší...
nick   Hledám kámošku, přátelé, milovaní, zážitky v přírodě s tak. Hledám Pannu Která ...
nick   Jsem normální obyčejná žena,co hledá občasné povyražení,p-
okec,zajít si na skleni...
Seznamka
TOPlist TOPlist
Stránky PeopleLovePeople používají soubory cookie. (Další informace).