Přihlásit se  |  Zaregistrovat
cz Česká republika  / 
dnes má svátek:
Jan (511)
Logo
Home  ~  

Vtipy o pepíčkovi

| strana 8
clock
star
eye
Maminka k Pepíčkovi:
"Můžeš mi říct, kdo snědl všechny višně z dortu?"
"Já ne."
"Nelži, našla jsem ve tvém pokoji pecky."
"Ty nemohou být moje, já jsem ty višně polykal i s peckama!"
Přijde malej Pepíček z Prahy do bordelu a říká:
"Chtěl bych nějakou, co má AIDS."
A bordemamá se ptá:
"A pročpak?"
Pepíček na to:
"No od ní ho dostanu já, ode mě ségra, od ségry táta, od táty máma a od mámy školník a tomu to patří, protože mi vloni v zimě rozštípal sáňky..."
Malý Pepánek se v noci vzbudí a vidí, jak z jejich dveří odchází zloděj s plnými taškami. Aby nevzbudil rodiče, tak na něj polohlasně volá: "Prosím vás, nemohl byste ukrást i moje housle?"
Děda se ptá vnoučka:
"Jaký je tvůj nejoblíbenější předmět, chlapče?"
"Televizor, dědo!"
Malý Pepík šeptá tátovi do ucha:
"Když mi dáš 10 korun, povím ti, co říká mámě každé ráno jeden pán."
Znepokojený otec vytáhne minci a dá ji synovi.
"Tak co říká?"
"Dobré ráno, nesu vám poštu."
Pepíček je v parku a jezdí na kole. A tu najednou volá:
"Mami já jezdím bez rukouuuuuuuu."
A po chvíli jede zase a křičí:
"Mami já ježdim bež žubůůůůůůůůů."
Malý Pepík si se zájmem prohlíží svého nového bratra a ptá se maminky:
"On přišel z nebe, že?"
"Ano, Jóžine."
"Ani se nedivím, že ho odtamtud vyhodili!"
Učitelka se ptá dětí, které zvířátko umí mluvit.
Přihlásí se Pepíček a říká: "Rybičky."
"Jak jsi na to přišel, že by rybičky uměly mluvit?
"Doma v ložnici máme akvárko a já jsem jednou v noci slyšel -jestli mě ještě jednou kousneš do toho ocasu, tak dostaneš takovou bombu, že proletíš tím akvárkem."
"Mami, co je to Primeros" ptá se desetiletý chlapec.
"Víš Pepíčku, to je pánská ochrana pro dospělého muže."
"Aha, ale proč to má ségra v kabelce?"
1  2 ... 7  8  9 ... 79  80
nick   Jmenuji se Matěj a je mi 23 let, hledám vážný vztah, hledám dívku která by mě mě...
nick   Rad bych nasel holku co ma stejne rada fitko jako ja a ma podobne zajmy, klido n...
nick   Ahoj jsem obyčejný kluk, který má rád přírodu auta motorky zvířata a dobré jídlo...
nick   Ahoj jsem Kuba.. do fitka nechodím, cvičím jen s vlastní váhou, nebo s Tebou, př...
nick   Považuji se za starostlivou, milou, veselou a nebojácnou ženu, která ráda zkouší...
nick   Hledám kámošku, přátelé, milovaní, zážitky v přírodě s tak. Hledám Pannu Která ...
nick   Jsem normální obyčejná žena,co hledá občasné povyražení,p-
okec,zajít si na skleni...
Seznamka
TOPlist TOPlist
Stránky PeopleLovePeople používají soubory cookie. (Další informace).