Přihlásit se  |  Zaregistrovat
cz Česká republika  / 
dnes má svátek:
Ladislav (70)
Logo
Home  ~  Vtipy o policajtech  ~  

Jde policajt do masny a říká:

<>
icon 07.04.2014 icon 0x icon 1344x
Jde policajt do masny a říká: "Prosil bych dvacet deka salámu."
Prodavačka:" Prodavačka: "Bohužel, máme jenom točený." "Tak to nic, já jsem si nevzal džbánek."
PeopleSTAR (0 hodnocení)
básničky 3372
citáty 4606
vtipy 3308
zpovědi 0
videa 0
blog 88
povídky 14
Další příspěvky autora
Povídá jeden námořní...
Povídá jeden námořník druhému: "Když jsem se plavil jižními moři, viděl jsem na ...

Tak dlouho jí říkal ...
Tak dlouho jí říkal holubičko, až mu nakonec udělala z domova holubník.

"Manželovi dali špat...
"Manželovi dali špatný byt, musela jsem měnit!" stěžuje si paní u holiče. "Měnit...

TOPlist TOPlist
Stránky PeopleLovePeople používají soubory cookie. (Další informace).