Přihlásit se  |  Zaregistrovat
cz Česká republika  / 
dnes má svátek:
Alfréd
Logo
Home  ~  

Vtipy o zvířátkách

| strana 108
clock
star
eye
Víte, jak policajti chytají medvědy?
Chytí zajíce a mlátí ho tak dlouho, dokud se nepřizná, že je medvěd.
Potkají se dvě klíšťata a jedno říká: "Tak co,jakej je život?"
A druhé říká: "Ani se neptej, už dvakrát mě vytočili!"
Na louce se pasou dve krávy a ta jedna sežere minu a vybouchne. Ta druhá se otočí zařve: Ty vole, ty se směješ, ale ja jsem se lekla!!!!"
Námořníci přivezou na palubu kozu. Kapitán se jich ptá:
Kapitán: ˝Co to má bejt?˝
Námořníci: ˝No, koza...˝
Kapitán: ˝Za co ste ji vyměnili?˝
Námořníci: ˝Za plechovky...˝
Kapitán: ˝Kde bude spát?˝
Námořníci: ˝V kajutě...˝
Kapitán: ˝Dovedete si představit ten příšernej smrad?!˝
Námořníci: ˝Ále, to vona si zvykne˝
Hulič trávy chytne zlatou rybku.
Rybka: "Pusť mě a splním ti tři přání
Hulič: "OK, ubal mi jointa!"
Rybka ubalí, hulič vyhulí.
Rybka: "Druhé přání?"
Hulič: "Ubal mi ještě jednoho!"
Rybka ubalí, hulič vyhulí.
Rybka: "A poslední přání?"
Hulič: "Ubal mně i sobě!"
Rybka ubalí a zahulí spolu.
Druhý den přijde hulič zase chytat ryby a z vody na něj volá zlatá rybka:
"Ani nerozbaluj pruty, už jsem nám ubalila!":D:D
Omyl.Řekl ježek a slezl z kartáče
Dva zajíci hulí u řeky trávu a válí se smíchy. Pak usnou. Vyleze krokodýl a
jednoho spolkne, z tlamy mu koukají jen uši. Druhý se probere, kouká a
říká: "Pičo, jsem nevěděl, že máš spacák od Lacoste :DD
Chlápek se vleče nočním městem domů z hospody a tu najednou slyší: „Uhni vlevo!”
Uhne vlevo a sotva mine hlubokou díru. Tu zase slyší: „Uhni vpravo!”
Uskočí a vedle něj profrčí auto. Chlap se zastaví a ptá se: „Kdo mi to tady tak dobře radí?”
„To jsem já, tvoje štěstěna,” dostává odpověď.”
„Hmm,” uvažuje muž, „a mohl bych tě vidět?”
Tu se zjeví malá muška a začne kolem něj poletovat.
„Jé, štěstěnko,” říká chlápek, „a mohla bys mi sednout tady do dlaně, abych si tě mohl líp prohlédnout?”
Stalo se a chlap začne najednou tleskat rukama a křičí: „Kdes byla, ty svině, když jsem se ženil?!”
Domácí zvířata soutěží, kdo nažene nejvíc hrůzy. Prase říká: Vyválím se v blátě, začnu chrochtat a běhat, drůbež se poleká a uteče ode me. Býk říká: Zvednu vysoko hlavu, trochu zafunim, rozběhnu se po louce A rozeženu všechny krávy a ovce. Kuřátko říká: Lehnu a budu dělat, že jsem mrtvé. A půl republiky se posere strachem.
1  2 ... 107  108  109 ... 113  114
nick   Jmenuji se Matěj a je mi 23 let, hledám vážný vztah, hledám dívku která by mě mě...
nick   Rad bych nasel holku co ma stejne rada fitko jako ja a ma podobne zajmy, klido n...
nick   Ahoj jsem obyčejný kluk, který má rád přírodu auta motorky zvířata a dobré jídlo...
nick   Ahoj jsem Kuba.. do fitka nechodím, cvičím jen s vlastní váhou, nebo s Tebou, př...
nick   Považuji se za starostlivou, milou, veselou a nebojácnou ženu, která ráda zkouší...
nick   Hledám kámošku, přátelé, milovaní, zážitky v přírodě s tak. Hledám Pannu Která ...
nick   Jsem normální obyčejná žena,co hledá občasné povyražení,p-
okec,zajít si na skleni...
Seznamka
TOPlist TOPlist
Stránky PeopleLovePeople používají soubory cookie. (Další informace).