Jednou přijede medvěd s novou motorkou na louku a zajíc se ptá: „Svezeš mě?“
Medvěd: „No jasně, sedni si dozadu…“
Jedou 70 km/h, medvěd se ptá: „Zajíci, nebojíš se?“
„Ne, medvěde, nebojím.“
Jedou 100 km/h a medvěd se ptá: „Zajíci, nebojíš se?“
„Ne, medvěde, nebojím.“
Jedou 170 km/h a medvěd se ptá: „Zajíci, nebojíš se?“
„Ne, medvěde, nebojím!“
„A víš co, můžu si vyzkoušet taky řídit?“
No jasný, tak řídí zajíc.
Jedou 70 km/h: „Medvěde, nebojíš se?“
„Ne, zajíci, nebojím.“
Jedou 100 km/h, zajíc se ptá: „Medvěde, nebojíš se?“
„Ne, zajíci, nebojím…“
Jedou 170 km/h: „Tak co, medvěde, nebojíš se?“
„Ne, zajíci, nebojím…“
„Ale měl bys.“
Medvěd: „A proč?“
Zajíc: „Protože já nedosáhnu na BRZDY.“
PeopleSTAR (0 hodnocení)