
VTIPY pro potešení a dobrou náladu
Jeden mladý muž povídá: „Chci být velkým spisovatelem.“
„A co to pro tebe znamená velkým?“
„To znamená, že chci psát něco, co bude číst celý svět, něco, co přinutí lidi jednat emocionálně, něco, co je přinutí ječet, křičet a řvát vztekem a zoufalstvím!“
Nyní pracuje pro Microsoft a píše chybové hlášky.
Anežka šla v pondělí do školy a usla u přírodopisu a paní učitelka se jí ptá Anežko kdo vytvořil zemi a Anežka spala tak ji spolužák píchnul do zadku kružítkem ona vyskočila a řekla bože můj vsehomouci paní učitelka výborně Anežko Anežka zase usla ale paní učitelka se ptá znova kdo vytvořil lidi Anežka zase spala tak ji spolužák za se píchnul ta vystřelila a řekla ježíši kriste a Anežka zase usla ale paní učitelka dává těžkou otázku Anežko co řekla Eva Adamovi když s ním měla už 23 dítě ona zase spala tak ji spolužák zase píchnul a ona znovu vystřelila a řekla ještě jednou do mě píchneš tu ostnatou věc tak ti ji zlomim a strčím do říti.
Proč chodej policajti po dvou. Jeden umí číst a druhej psát
Ťuk ťuk. Kdo tam. Otvor. Aky otvor. Otvor dop**i
Adults only Im norway girl with perfect ass please contact me. Im live in Louny And have perfect ass.
Potkají se dvě myši a dají se do řeči. „Hele,“ řekne jedna, „mám nového přítele!“ a vytáhne fotku. „To si děláš srandu?!“ vyvalí oči druhá myš, „vždyť je to netopýr!“ „Cože?! Ten hajzl mi tvrdil, že je pilot!“
V ŽÁDNÉM případě neklikat / nenavštěvovat tento web - https://bit.ly/2TxP51j
Sadistická rodina jede na výlet autem. Vyjedou, ujedou dva kilometry, do cesty jim vběhne zajíc, tatínek šlápne na plyn a přejede ho. Všichni v autě radostně výskají, jak se mu to povedlo. Jedou dál. 50. kilometr. Do cesty vběhne srna, tatínek zrychlí a je na maděru. Všichni se opět radostně smějí, děti tleskají. 80. kilometr. Předjíždějí náklaďák naložený ocelovými pláty, vtom jedna deska spadne na auto, rozpůlí ho a tatínkovi uřeže hlavu. Všichni se smějí, jen nejmenší pláče. ,, Proč brečíš?", ptá se maminka. ,,Když já to neviděl..."
Zdraví se dva neviditelní a říkají: "Dlouho jsme se neviděli" xdxd rofl lmao pogchamp
Ctw bb cimky jkj? Jsem zšest jakože zpět Oliveris Negris
TOP autoři v sekci vtipy
za poslední měsíc