
VTIPY pro potešení a dobrou náladu
Jak dlouho vydrží Somálec bez jídla?Celý život.
Rozhovor z temného zákoutí Moskvy: "Ja těbja ljubju!" "Ja těbja tože!" "Ja těbja chačů!" "Ja těbja tože!" "Ja Ivan!" "Ja tože!"
Jak se pozná roztržitá blondýna?
Za uchem má Tampax a zaživa si nemůže vzpomenout, kam si dala cigaretu.
Ztroskotají Klaus a Zeman na pustém ostrově. Kdo se zachrání? Český národ.
Stařeček a stařenka přijdou k doktorovi. Nejprve jde do ordinace dědoušek a povídá tam panu doktorovi, že má problém. Když se miluje se svou manželkou, jednou je mu strašná zima, jindy děsné horko. Doktor pokyvuje hlavou a povídá, že by si rád poslechl i názor jeho paní. Ta přijde, doktor jí to poví a ona na to: "Vůbec ho neposlouchejte, my to děláme dvakrát ročně - jednou v zimě a jednou v létě..."
Proč nosí blondýnky kalhotky? Aby měly kotníky v teple.
Číšník se ptá dvou policajtů v restauraci: "Co si dáte?" První policajt odpoví: "Dvě kávy." A druhý: "Tak já si dám taky dvě kávy."
Víte, proč blondýnky pijí mléko přímo v obchodě? Protože na krabici je nápis zde otevřít.
Zaběhl se policejní pes a v lese potkal vlka. Oba se rychle zkamarádili. Měli však smůlu a chytili se do želez."Jestli tady tak zůstaneme, přijdou lovci a zabijí nás oba. Budeme si muset ukousnout nohu abychom se z toho dostali." řekl vlk a hned tak učinil.Kousek poodběhl a čeká na psa, jenže ten pořád nejde. Nedalo mu to a opatrně se přiblížil zpět."Co se stalo? Na co tu čekáš?" ptá se vlk.A pes mu odpověděl: "Nevím co mám dělat. Už jsem si ukousal tři nohy a stále to drží!"
TOP autoři v sekci vtipy
za poslední měsíc