
VTIPY pro potešení a dobrou náladu
Doktoři mohou být obecně rozděleni takto : Všeobecní lékaři neumí nic a delají toho málo, Chirurgové znají málo a dělají všechno, Internisté znají všechno a nedělají nic, Patologové znají všechno a dokážou udělat cokoliv, ale většinou je již pozdě.
Co udělá somálec, když najde zrnko rýže?...otevře si restauraci.
Jaký je rozdíl mezi českou vládou a holuby?
Žádný - všechno poserou a střílet se nesmí.
Přijde policajt do práce a hlaholí: "Pánové, já jsem geniální!"
"Jak to?" diví se jeho kolegové.
"Koupil jsem si lego, na kterém bylo napsáno do tří let. A já ho dokázal složit za rok!"
Co udělá blondýna, když jí při souloži upadne hlava?
Souloží dál hlava nehlava.
Mladá dívka se ptá: "Pane doktore, co mám dělat, abych měla prsa pěkně kolmo?" Doktor si ji chvilku prohlíží a pak praví: "Choďte po čtyřech."
Paní učitelka ve škole chce po dětech, aby řekly rým. Postupně jich tam několik řekne nějaké ty rýmy... až paní učitelka vyvolá Pepíčka a ten říká: "v moři stojí Kokrhel, vodu má až po kolena." Ale Pepíčku, to se přece vůbec nerýmuje... jen počkejte, až přijde příliv.
Proč u nás nikdy nemůže být nedostatek obuvi?
Protože máme několik tisíc ministerských úředníků a všichni dělají jednu botu za druhou.
Proč musí blondýnky často pracovat i přes víkend?
Protože by se pak každé pondělí musely znova zaučovat.
TOP autoři v sekci vtipy
za poslední měsíc