
VTIPY pro potešení a dobrou náladu
Člověk je většinou z vody,
tak čeho se bojí?
Ta je věčná!
Jakpak corona, ještě nic?
Zaplaťpánbůh.
A koruna?
Proboha!
Pro co jsme se narodili,
pro to i žijeme.
Ale pro co máme umřít?
Také pro to.
Američtí vědci zjistili, že Covid19 se šíří ve výšce více než 1metr nad zemí. Vláda nařizuje od pondělí chodit po čtyřech!
Je zajímavé, jak lidé stárnutím krásnějí.
To proto, aby se přestali množit.
Přijde pán do vietnamského obchůdku a u pokladny se zeptá prodavačky: „Nemáte vy koronavirus?“
Prodavačka: „Nemám, ale zítra přivezu.“
A proč ne?
A proč ano?
A proč ne?
A proč ano?
A proč ne?
A proč ano?
Proboha, vypni už tu ohranou desku!
Po chodníku skáče pán snožmo.
Kolemjdoucí se podivují, co je to za blázna.
Až jeden z nich se ho ptá: Pane, vy neumíte chodit?
Už ne, už jsem z té politiky tak zmatený, že nevím, kterou nohou dřív vykročit.
Jestli levou nebo pravou. Tak jsem se naučil skákat oběma zároveň.
Tři kamarádi rybařili, jeden z nich chvílemi odbíhal za keř, těm dvěma to bylo divné, proto se šli podívat za keř, co tam má, a našli tam kus špeku. Kamarádi si řekli, že je pěkný lakomec, že se s nimi nechtěl podělit, a proto mu ten špek snědli. Když kamarád šel zase za keř, nenašel tam nic, tak začal strašně nadávat, kdo mu sežral špek. Ti dva se jen pochechtávali, jak ho doběhli. Ten jim říká: "Vy volové, já mám vlka, a tak si ho tím špekem potírám!" V tu chvíli oba zmlkli a ten jeden říká druhému: "Vidíš, ty blbe, já jsem ti říkal, že to není hořčice!"
TOP autoři v sekci vtipy
za poslední měsíc