Přihlásit se  |  Zaregistrovat
cz Česká republika  / 
dnes má svátek:
Zdeňka (13)
Logo
Home  ~  

Černý humor

| strana 13
clock
star
eye
Chemik, inženýr, fyzik a obchodník dostali každý jeden barometr a úkol změřit pomocí něj výšku jedné vysoké budovy. Chemik velmi pečlivě změřil atmosférický tlak u paty budovy. Pak jel výtahem až na střechu a změřil tam také atmosférický tlak. Pak vytáhl kalkulačku a pečlivě vypočítal výšku z rozdílu atmosférických tlaků. Inženýr jel hned výtahem nahoru na střechu. Našel dlouhý provaz u takové té věci na mytí oken zvenku, přivázal k němu barometr. Pak jej spouštěl ze střechy až na úroveň terénu. Pak jej vytáhl zpátky a přitom změřil výšku budovy v ‚rozpaženích’, což prý je asi metr a půl. Fyzik také ihned jel nahoru. Překročil lano a šel ke hraně střechy. Vyndal stopky a pustil barometr ze střechy. Ze změřené doby volného pádu a znalosti gravitačního zrychlení vypočítal výšku budovy. Obchodník vůbec nejel nikam. V přízemí zašel za správcem domu a řekl mu: „Když mi povíte, jak je tento dům vysoký, dám vám tento prima barometr.“
To, že medúzy přežily 350 milionů let bez mozku, dodává některým lidem naději.
Moje děti se mi smějí, že jsem bláznivý.
A já se směju jim, protože nevědí, že je to dědičné!
Přijdou do nebe řidič autobusu a farář. Svatý Petr pozve dovnitř řidiče a farářovi řekne, aby počkal. Farář se naštve a povídá:
„Proč mám já, zbožný člověk, který celý život věrně slouží Bohu, čekat na vstup do nebe kvůli nějakému řidiči?“
Svatý Petr na to: „Tak podívej, když ty jsi v kostele kázal, tak všichni spali. Zato když on řídil, tak se všichni modlili!“
Tvrzení, že člověk používá pouze 10 % mozku, je nesmyslná dezinformace.
Pravdou je, že pouze 10 % lidí používá mozek.
Výzva pro všechny známé, kterým jsem dal k Vánocům knížku…. Do knihovny ji musí vrátit do konce února.
Povídá jeden žralok druhému:
"Člověk je v podstatě dobrý."
Jednou volá otec svému synovi:
„Synu, rozvádíme se s tvou matkou. 45 let utrpení je až až.“
„Tati, o čem to mluvíš?“
„Slyšel jsi mě dobře. Nehodlám ji dál snášet, nechci ji už vidět ani slyšet. Zavolej to své sestře, o tvé matce už nemůžu ani mluvit!“
S tím otec položil. Syn to tedy zavolal své sestře, která z toho byla stejně rozhozená, jako on. O chvíli později volala dcera otci.
„Tati, já i bratr okamžitě letíme domů, dokud nedorazíme, nic nepodepisujte! Promluvíme si o tom a určitě najdeme řešení!“
Otec položil telefon, otočil se na svoji manželku a říká:
„Tak je to zařízeno zlato, oba dva přiletí na Vánoce a ještě si sami zaplatí letenky!“
Děda vzpomíná: „Když jsem byl malej, dala mi máma dvacku a poslala mě do obchodu. Přinesl jsem dva chleby, mléko, balíček bonbónů, čokoládu, deset vajec, koblihu, litr piva a ještě mi zbylo na kolotoč. Tohle už bohužel není možný. Teď tam maj na každým rohu kamery.“
1  2 ... 12  13  14 ... 186  187
nick   Jmenuji se Matěj a je mi 23 let, hledám vážný vztah, hledám dívku která by mě mě...
nick   Rad bych nasel holku co ma stejne rada fitko jako ja a ma podobne zajmy, klido n...
nick   Ahoj jsem obyčejný kluk, který má rád přírodu auta motorky zvířata a dobré jídlo...
nick   Ahoj jsem Kuba.. do fitka nechodím, cvičím jen s vlastní váhou, nebo s Tebou, př...
nick   Považuji se za starostlivou, milou, veselou a nebojácnou ženu, která ráda zkouší...
nick   Hledám kámošku, přátelé, milovaní, zážitky v přírodě s tak. Hledám Pannu Která ...
nick   Jsem normální obyčejná žena,co hledá občasné povyražení,p-
okec,zajít si na skleni...
Seznamka
TOPlist TOPlist
Stránky PeopleLovePeople používají soubory cookie. (Další informace).