Přihlásit se  |  Zaregistrovat
cz Česká republika  / 
dnes má svátek:
Ivan (30)
Logo
Home  ~  

Hospodské vtipy

| strana 17
clock
star
eye
Sešli se ilumináti a dohadují se jak je nejlepší ovládat populaci.
První iluminát říká já bych začal tím že jim budeme nad hlavou létat s chemtrailis.
Druhý řekne ne to není moc účinné budeme je ovládat jedy v jídle
Třetí iluminát namítne; tak se uklidněte! Stačí když vydáme nový iPhone!
Víš jaký je rozdíl mezi záclonami a toaletním papírem?

Ne?

Tak to jsi byl/a ty, ty prase !!!! :D
Jaký je rozdíl mezi Rádiem a Cihlou?

Skus si pustit cihlu na plný koule :D
Baví se dva známí:

"Ahoj, jak žiješ?"

"Ale jde to. Mám skvělou práci. Představ si, pode mnou je přes

500 lidí!"

"Hmmm, a co vlastně děláš?"

"Sekám trávu na hřbitově."
Zmlácená žena u doktora: "Pane doktore, manžel je strašně hodnej, ale jednou za čtrnáct dní vyrazí s kamarádama na pivo a pokaždé, když se vrátí opilej, tak mně šíleně zmlátí."
Doktor: "Opravdu pokaždé vás zbije?"
Žena: "Opravdu...pokaždé."
Doktor: "Fajn, předepíšu Vám heřmánkový čaj a jakmile vezme manžel za kliku, začněte ho kloktat."
Po čtrnácti dnech: "Pane doktore, ten heřmánek opravdu zabírá, kloktala jsem a manžel si mně ani nevšimnul."
Doktor na to: "Já tušil, že bude stačit držet hubu."
Přijde 12cti letá blondýnka do nemocnice že má velký problém.
pán se ji ptá, o co konkrétně jde.
Blondýnka se rozpovídá
""No nevím jak začít. Začínají mi růst chloupky, tam dole. Navíc se mi objevilo tam dole kde mam chloupky něco, co jsem nikdy ještě neměla a neviděla. Bojím se toho.
je to kousek pak je mezera dělená čárkou v které je menší kulička s dirkou a pod tim jedna trochu větší, která slouží asi na pohlavní styk nebo ja nevím a pak další kousek. Bojím se toho, a bojím se že to dostanu, boli to hodně, dá se proti tomu něco dělat? a dá se nějak zbavit toho co se mi udělalo tam dole?""

Pán chvíli mlčí a pak odpoví

" Holčičko, tady je ale electro, ústav pro mentalně choré je hned naproti."
Celý svět se bojí chvíli ptačí chřipky, chvíli prasečí chřipky, chvíli eboly a já nevím čeho....
Jen na Valašsku se bojí celou dobu jenom šárky. :D
Povídají si Němec, Rus a Čech.
Němec říká: „My, když začneme ráno stavět nádraží, tak už večer po něm jezdí vlaky!“
Rus říká: „My, když začneme ráno stavět letiště, tak už večer na něm mohou přistávat letadla!“
A Čech říká: „My když začneme ráno stavět hospodu, tak už v poledne jsou všichni opilí!“
Vtrhne chlap do hospody a říká: Chlapi, má tady ve vsi někdo velkého černého psa s bílým obojkem?
Ne, odpoví štamgasti.
A do prdele tak to jsem přejel faráře. :D
1  2 ... 16  17  18 ... 19
nick   Jmenuji se Matěj a je mi 23 let, hledám vážný vztah, hledám dívku která by mě mě...
nick   Rad bych nasel holku co ma stejne rada fitko jako ja a ma podobne zajmy, klido n...
nick   Ahoj jsem obyčejný kluk, který má rád přírodu auta motorky zvířata a dobré jídlo...
nick   Ahoj jsem Kuba.. do fitka nechodím, cvičím jen s vlastní váhou, nebo s Tebou, př...
nick   Považuji se za starostlivou, milou, veselou a nebojácnou ženu, která ráda zkouší...
nick   Hledám kámošku, přátelé, milovaní, zážitky v přírodě s tak. Hledám Pannu Která ...
nick   Jsem normální obyčejná žena,co hledá občasné povyražení,p-
okec,zajít si na skleni...
Seznamka
TOPlist TOPlist
Stránky PeopleLovePeople používají soubory cookie. (Další informace).