Povídají si dva páni, jeden utahaný, unavený a druhý svěží: Jak ty to máš se ženou, že jsi pořád tak zničený? Ani se neptej, té se pořád něco na mně nelíbí. A jak ty, že jsi pořád tak spokojený? Já už nemám ženu, ale silikonovou pannu.
Povídá starší muž mladému: Se ženami jsem měl něco společného jen v mládí. A teď už ne? Ne, všechno se změnilo a naučil jsem se být i samostatný. Tak to mám pěkné vyhlídky, na to mladý. To máš a važ si jich potom, až k nim dojdeš.
Přijde Franta za šéfem, jestli by mu nedal volno, že mu umřel otec. Šéf mu dal dva dny, ale Franta se vrátil až za tři dny celý ztrhaný. Jak to, že jste přetáhl volno o jeden den? Šéfe, ani se neptejte, to je hrozné! Potkal jsem bráchu a tomu také zemřel otec!