Přihlásit se  |  Zaregistrovat
cz Česká republika  / 
dnes má svátek:
Ivan (30)
Logo
Home  ~  

Vtipy o pepíčkovi

| strana 18
clock
star
eye
Pepíček přijde ze školy a v žákovské knížce má napsáno od paní učitelky: "Vypadá to, že váš syn má velké problémy s pochopením rozdílu mezi chlapci a děvčaty, mohla byste s ním o tom promluvit?"
Maminka vezme Pepíčka za ruku, odvede ho po schodech do ložnice, zavře dveře a povídá: "Pepíčku, tak nejdřív sundej moji blůzu." Pepíček rozepne její blůzu a sundá ji.
"Teď sundej moji sukni." Pepíček sundá její sukni.
"Teď sundej moji podprsenku." Pepíček sundá její podprsenku.
"Teď sundej moje kalhotky." Pepíček sundá její kalhotky.
"Tak Pepíčku, a už nikdy nenos moje oblečení!"
Děti se ve školce baví a povídají si o tom, co dělají jejich tátové, když jsou sami doma:
"No, můj táta se tak bojí, že se zamkne, strčí hlavu pod polštář a klepe se tak dlouho, dokud nepřijde někdo domů." "No to nic není. Můj táta má pět zámků a dva řetězy na dveřích a pod postelí má sekyrku. Když jde někdo po chodbě, tak křičí, že tady bydlí slušný lidi." Povídá Pepíček:"Pche, to můj táta se bojí tak, že když je doma sám, tak jde spát k sousedce."
Ptá se Pepíček tatínka: "Jaký je tati rozdíl mezi puškou a kulometem?"
"Asi jako když mluvím já a maminka..."
Děti jsou na přírodovědné procházce a pan učitel na kraji lesa uvidí ohryzaný strom a říká: "Děti, kdo myslíte, že to udělal?"
A na to Pepíček: "Já nechci žalovat, pane profesore, ale určitě to byl někdo z béčka!"
Pepíček dostane od tety krásné autíčko a maminka mu připomíná: "Co se říká?"
"Nevím!"
"Co říkám tatínkovi, když přinese výplatu?"
"Aha - neříkej, že to je všechno!"
"Mamíííííí, mamíííííííí, mě opuchl prst!"
"A jak jsi to poznal, Pepíčku?"
"Nevejde se mi do nosu."
Učte se, pamatujte si a opisujte jen ze své paměti,
zdůrazňuje paní učitelka žákům.
Přihlásí se jeden žák a oponuje:
Ale ať se učím, jak se učím, skoro nic si nepamatuju,
tak musím opisovat z taháku.
To se málo učíš, ale za to, že ses přiznal, ti dávám pochvalu.
Pokud tě ale přistihnu opisovat z textu pod lavicí, dostaneš pětku.
Ale já musím taky hrát s klukama fotbal, abych byl fit, když si pořád jen hraju s počítačema.
A co učení, to ti nevoní?
Nevoní, smrdí!
Tak, to budu muset probrat s tvými rodiči na rodičovském sdružení.
Ale oni nepřijdou.
Jak to?
Oba jsou rádi, že je s tím učením neotravuju.
Tak propadneš a nic z tebe nebude.
Proč by nebylo, už umím počítač opravit a programuju.
Mám vám poslat nějaký malware?
Načež ztuhlá učitelka po té, co se probrala z šoku, odešla ze třídy.
Babička říká vnukovi: "Pepíčku, když kašleš, dej si ruku před pusu!"
Pepíček: "Neboj babi, mně zuby nevypadnou."
Paní učitelka se ptá žáků:
Kdo nikdy nic nikomu neukradl, ať se přihlásí.
Les rukou, jen jeden žák se nehlásí. Učitelka přijde k němu a velmi ho chválí za poctivé přiznání.
Prosím, paní učitelko, já také nekradu, jen vypomáhám naší rodině při nákupech v samoobsluhách.
1  2 ... 17  18  19 ... 79  80
nick   Jmenuji se Matěj a je mi 23 let, hledám vážný vztah, hledám dívku která by mě mě...
nick   Rad bych nasel holku co ma stejne rada fitko jako ja a ma podobne zajmy, klido n...
nick   Ahoj jsem obyčejný kluk, který má rád přírodu auta motorky zvířata a dobré jídlo...
nick   Ahoj jsem Kuba.. do fitka nechodím, cvičím jen s vlastní váhou, nebo s Tebou, př...
nick   Považuji se za starostlivou, milou, veselou a nebojácnou ženu, která ráda zkouší...
nick   Hledám kámošku, přátelé, milovaní, zážitky v přírodě s tak. Hledám Pannu Která ...
nick   Jsem normální obyčejná žena,co hledá občasné povyražení,p-
okec,zajít si na skleni...
Seznamka
TOPlist TOPlist
Stránky PeopleLovePeople používají soubory cookie. (Další informace).