Přihlásit se  |  Zaregistrovat
cz Česká republika  / 
dnes má svátek:
Ivan (30)
Logo
Home  ~  

Vtipy o pepíčkovi

| strana 24
clock
star
eye
„Pepíčku, proč pořád píšeš o svém tatínkovi v závorce?”
„Protože je zavřený.”
Smaž to chlapečku,
to není tvůj vtip!
Když neumíš nic,
neopisuj víc!
Paní učitelka seznamuje žáky s našimi bylinami:
Bolševník, dorůstající až 2m, je plevel, nebezpečný i svou jedovatostí.
Rozšířil se k nám z Ruska a také z jižní Evropy.
Tu se přihlásí Pepíček a odporuje:
Paní učitelko, ale táta mi říkal, že bolševik se k nám rozšířil jen z Ruska.
Za hlasitého smíchu celé třídy mu učitelka vysvětluje:
Jsou si sice dost podobní, ale bolševník je něco jiného jako bolševik.
Ale můj táta je bolševik a přijde to vysvětlit vám.
„Tatí, opravdu mi ten počítač přinesl Ježíšek?” ptá se Pepík táty.
„Ale samozřejmě, co tě to napadlo?”
„No, že celej den stojí nějakej chlápek u domovních dveří a chce třetí splátku.”
"Pepíčku, zlobil se otec hodně, když viděl tvé vysvědčení?" "Ani ne, vzal to sportovně a nakonec ten zub se mi stejně viklal."
Pepíček u stromečku: „Ty všechny dárky mi přinesl Ježíšek?”
„Pochopitelně, kdo jiný?”
„To znamená, že vy jste se na mě zase v*****i?”
Pepíček si sedne Mikuláši na klín a ten se ptá: „Pepíčku, kde ses narodil?”
„V Petrohradě.”
„Jejda, to jsi tedy Rus?”
Pepíček podrážděně: „Ježíš se narodil ve stáji a přece to neznamená, že by byl kůň.”
Pepíček se ptá Mařenky: "Mařenko, chceš si hrát na doktora?" Mařenka: "Chci." Pepíček: "Tak mi dej třicet korun!"
Láska je maska,
láska je maska,
láska je maska...

Co to povídáš, prosím tě?
Za domácí úkol máme napsat něco o lásce.
Dobře, ale láska i laská a mlaská.
A co to je?
Nakonec jen vráska.
Tak já napíšu:
Láska je maska,
laská a mlaská,
nakonec vráska.
1  2 ... 23  24  25 ... 79  80
nick   Jmenuji se Matěj a je mi 23 let, hledám vážný vztah, hledám dívku která by mě mě...
nick   Rad bych nasel holku co ma stejne rada fitko jako ja a ma podobne zajmy, klido n...
nick   Ahoj jsem obyčejný kluk, který má rád přírodu auta motorky zvířata a dobré jídlo...
nick   Ahoj jsem Kuba.. do fitka nechodím, cvičím jen s vlastní váhou, nebo s Tebou, př...
nick   Považuji se za starostlivou, milou, veselou a nebojácnou ženu, která ráda zkouší...
nick   Hledám kámošku, přátelé, milovaní, zážitky v přírodě s tak. Hledám Pannu Která ...
nick   Jsem normální obyčejná žena,co hledá občasné povyražení,p-
okec,zajít si na skleni...
Seznamka
TOPlist TOPlist
Stránky PeopleLovePeople používají soubory cookie. (Další informace).