Přihlásit se  |  Zaregistrovat
cz Česká republika  / 
dnes má svátek:
Lubomír (13)
Logo
Home  ~  

Vtipy o politice

| strana 29
clock
star
eye
Co maju spolocne politici a komari?
Obaja nam piju krv:-)
Syn přijde ze školy domů celý smutný, a jeho otec který je politik se ho zeptá: ,,Co jsi takový smutný?" ,,Nevedlo se ti snad ve škole?"
Syn: ,,Ale spolužáci se mi zase posmívali, protože se o tobě říká že jsi mafián."
Otec: ,,Cože?" ,,Mému synovi?"
Syn: ,,Tati že to není pravda?"
Otec: ,,Neboj. Zítra se jen někomu přihodí malá nehoda, a zítra už se ti nikdo posmívat nebude." ,,Mimochodem co že jsi to říkal?"
Syn: ,,Jestli je to pravda že jsi ten mafián.
Otec: ,,Synu. Mezi politikem a mafiánem je přeci velký rozdíl."
Winston Churchill jako premiér britské vlády přišel na interpelaci do sněmovny v povznesené náladě. Poslankyně Philipsová, která ho neměla příliš v lásce, předstoupila před jeho křeslo a vzrušeně pronesla: „Pane předsedo, vy jste opilý. Vy jste hrozně opilý. Pane předsedo, vy jste hrozně moc opilý.”
Churchill se s pomocí sněmovního Butlera postavil a odpověděl: „Paní poslankyně, vy jste ošklivá. Paní poslankyně, vy jste moc ošklivá. Paní poslankyně, vy jste strašně moc ošklivá!” A mávaje svým velkým doutníkem, dodal se smíchem: „Já se z toho ale do rána vyspím!”
Tak má vypadat omluva:
"Ve včerejším vydání našich novin jsme omylem uvedli, že Miroslav Kalousek je z Brd. Správně mělo být uvedeno, že Miroslav Kalousek je zmrd. Všem obyvatelům Brd se omlouváme!!"
Jde takhle jednou Bůh po Praze a nese pytel plný magorů. Najednou zakopne a magoři se vysypou.

Bůh se naštve a říká:"No nic, sbírat je už nebudu, vládu a parlament budou mít prostě tady".
Příjde český politik za doktorem a říká:
pane doktore musíte mi předepsat nějaké léky na chamtivost. Ale prosím hooodně!.
Stojí trpaslík na náměstí v Moskvě a zpívá si:
"Já jsem malý trpaslíček mám v ruce kyblíček, kdo mě naučí krást?"
Rusáci na něj: "My jsme tady slušní lidé, jdi na Slovensko."
A tak trpaslíček šel na Slovensko do Bratislavy a začal zpívat:
"Já jsem malý trpaslíček mám v ruce kyblíček, kdo mě naučí krást?"
Slováci na něj, ale mi jsme taky slušní lidé jdi do česka.
Tak trpaslík jde do česka, do Prahy a stoupne si na Václavské náměstí a začne:
"Já jsem malý trpaslíček, KURVA kde mám ten kybl..."
Ptá se synek tatínka: "Táto, co jsou to ty volby?"
"Pojď, já ti to ukážu."
Na zahradě přistoupí ke keři plnému vrabců, zatleská a zakřičí: "Kšáááááá!!!"
Frr, všichni vrabci uletí, ale za chvíli jsou zpátky.
"Táto, vždyť jsou zase zpátky."
"To ano, synku, ale každý na jiné větvi .........."
Co vznikne když spojíte bývalého soudruha a moderního komunistu?


Miloš Zeman
1  2 ... 28  29  30 ... 37  38
nick   Jsem hokejista který dřív hrál za národní tým a má velkou šanci ti někam dotáhno...
nick   Jmenuji se Matěj a je mi 23 let, hledám vážný vztah, hledám dívku která by mě mě...
nick   Rad bych nasel holku co ma stejne rada fitko jako ja a ma podobne zajmy, klido n...
nick   Ahoj jsem obyčejný kluk, který má rád přírodu auta motorky zvířata a dobré jídlo...
nick   Ahoj jsem Kuba.. do fitka nechodím, cvičím jen s vlastní váhou, nebo s Tebou, př...
nick   Považuji se za starostlivou, milou, veselou a nebojácnou ženu, která ráda zkouší...
nick   Hledám kámošku, přátelé, milovaní, zážitky v přírodě s tak. Hledám Pannu Která ...
Seznamka
TOPlist TOPlist
Stránky PeopleLovePeople používají soubory cookie. (Další informace).