Přihlásit se  |  Zaregistrovat
cz Česká republika  / 
dnes má svátek:
Lubomír (13)
Logo
Home  ~  

Vtipy o zvířátkách

| strana 68
clock
star
eye
Odborný postup, jak se zbavit velkého pavouka, sedícího na zdi vašeho bytu.
Pokud možno je nezabíjíme, i když je nemáme rádi, neboť jsou užiteční.
Pavouk sedí na zdi v klidu a my také v klidu se jej zbavíme.
Vyhledáme příměřenou krabici, či jinou vhodnou nádobu, a jednou stranou ji opatrně přiložíme ke zdi kousek pod pavoukem.
Pavouk nám neuteče, není plachý jako třeba moucha.
Potom opatrně přiložíme svoji ruku, případně jiný vhodný předmět, ke zdi kousek nad pavoukem a prudkým pohybem jej sklepneme do krabice.
S krabicí hrkáme, aby nám vylekaný pavouk z ní nevyběhl, a vyhodíme jej oknem.
Hodně zdaru.
Motorkář si to frčí po dálnici a najednou PRÁSK- do helmy mu narazí vrabčák.
Omráčený ptáček padne k zemi,chlápek zastaví, vezme ho do dlaní a říká si:
"Chudák malej, co s ním teď bude?" Nakonec se rozhodne, že ho vezme s sebou a vykurýruje. Doma ho položí do klícky, přidá misku s vodou, kousek chleba a jde spát.
Ráno se jako první probudí vrabčák, protáhne pochroumaná křídla, rozhlédne se kolem sebe a vyjekne "Mříže...voda...chleba... Do háje, že já toho chlapa zabil!!!"
Panička je na procházce se svým psem.
Ten se ale zastavuje u každého rohu, očichává jej a občurává. A panička se vždy zastaví s ním. Postupují proto velmi pomalu.
Jeden pán je pozoruje a po chvíli se ptá paní:
Kdo tady poslouchá víc koho, pes vás, a nebo vy psa?
No, na procházce já psa, ale doma spráskám manžela.
Inseminátor odchází z kravína, kráva za ním smutně otočí hlavu a zabučí: "hmmmmmm".
Inseminátor se jí omlouvá:
Nezlob se milá kravičko, ale něčím víc pro tebe již být nemohu.
Už spolu beze slova prošli dobrých pět kiláků lesem.

"Už je pátek?" Ptá se najednou Medvídek Pú svých přátel?

Po hodné chvilce ticha odpoví nesměle Prasátko: "Je středa."

Krištůfek Robin se taky chvíli zamyslel, ale nakonec přikývl: "Ano, je to tak, nepochybně, dnes je středa, Pú."

Ostatní zvířátka jen s napětím přihlížela prudkému spádu dění...

Medvídek Pú zauvažuje a po chvilce všem sdělí: "A kurva..."
Po lese chodí strašně naštvaný medvěd. Všude okolo sníh, mrzne až praští. Medvěd kopne tu do jedličky,tam do zajíce,vlkovi rozbije hubu a přitom si mrmlá.,, Proč já jsem, kurva v září pil to kafe…?!
Kdo je tady chytřejší?
Seděl u stolu u otevřeného okna a naléval si z lahve svoje oblíbené pivo do sklenice.
Náhle oknem vletěla vosa a sedla si na okraj sklenice, postavené na stůl.
Nejdříve se jí snažil domluvit po dobrém, že to pivo není její, že si ho nekoupila, a ať raději odletí. Ta si ho však nevšímala a hodovala dál.
To se ale již rozzlobil a vosu chtěl mávnutím ruky odehnat.
Ta ale byla rychlejší a brilantně ráně uhnula.
Ruka tak nezasáhla vosu, nýbrž sklenici, která se převrátila, pivo rozlila, a potom spadla na zem a rozbila se.
Vosa následně dělala kličky před jeho nosem a až se své pomsty do sytosti nabažila, odletěla oknem.
Paní s malou holčičkou jsou v ZOO a prohlížejí si velké opice.
Před nimi stojí na zadních šimpanzí samec a rukou se ukájí.
Maminka se snaží holčičce zakrýt oči, ale ta uhýbá, jak jen může, a ptá se:
Co to dělá?
Ale nic, víš, opice mají blechy, tak se drbe.
Zajíček si to hupká, dupká po okraji lesa a hledá nejšťavnatější jetelinku, když tu najednou narazí na tři liščata. On se lekl jich a ona se polekala jeho a jak tak všichni ustrnuli, jako první se vzpamatoval zajíc: "Hojky zrzouni, tatu máte doma?"

Liščátka přituple hleděla na zajíce, ale jedno z nich nakonec odpovědělo: "Ne-é."

"A co mamu, ...máte doma?"

Všechna odpověděla jednohlasně: "Ne-éééé."

"A po tlamě byste nechtěli...?"
1  2 ... 67  68  69 ... 113  114
nick   hledám ženu která stoji o opravdové diskrétní milenecké scházení Olomouc i okolí...
nick   Jsem hokejista který dřív hrál za národní tým a má velkou šanci ti někam dotáhno...
nick   Jmenuji se Matěj a je mi 23 let, hledám vážný vztah, hledám dívku která by mě mě...
nick   Rad bych nasel holku co ma stejne rada fitko jako ja a ma podobne zajmy, klido n...
nick   Ahoj jsem obyčejný kluk, který má rád přírodu auta motorky zvířata a dobré jídlo...
nick   Ahoj jsem Kuba.. do fitka nechodím, cvičím jen s vlastní váhou, nebo s Tebou, př...
nick   Považuji se za starostlivou, milou, veselou a nebojácnou ženu, která ráda zkouší...
Seznamka
TOPlist TOPlist
Stránky PeopleLovePeople používají soubory cookie. (Další informace).