Přihlásit se  |  Zaregistrovat
cz Česká republika  / 
dnes má svátek:
Lubomír (13)
Logo
Home  ~  

Vtipy o zvířátkách

| strana 80
clock
star
eye
Ide slimak do obchudu s cd - ckami a hovori predavacovi:
Puste mi to s tym zvieratom.
Z CD- cka sa ozve:
Slimacik, macik vystrc rozky.
Nie, to nechcem, dajte mi to zelene.
A ozve sa:
Slimacik, macik.
Dajte mi to cervene.
Z CD cka zaznie:
Tu, tu, tu.
To si slimak vezme, pride domov a pusti si CD- cko a tam sa ozve:
Tu, tu, tuu...slimacik, macik... :-) :-) :-)
Pride papagaj na prve poschodie tam pocuje:
Zabil som zenu.
Pride na druhe, tam pocuje.
Za parky
Pride na tretie, tam pocuje.
Za hory, za doly.
Pride na stvrte, tam pocuje.
O rok sa vratim, hubu ti rozmlatim.
Za papagajom pride policajt a pyta sa ho co robil:
Zabil som zenu:
Preco si ju zabil?
Za parky.
A kde si ju schoval?
Za hory, za doly.
Ides do basy.
O rok sa vratim, hubu ti rozmlatim. :-) :-) :-)
Každé ráno chodí kohout do kurníku a políbí 9 z 10 slepic a desáté vytrhne pírko. Takhle je to i 2., 3., 4. až 9. den. Desátý den se poslední slepička naštve a zeptá se ho, proč každé ráno políbí 9 jejich kamarádek a ji vytrhne pírko. Kohout se načepýří a zašeptá jí do ouška: "Tebe chci vidět nahou, baby."
Co vznikne zkřížením krávy a želvy? Tele s přilbou.
Mylit sa je ludske!
Povedal jez a zliezol z kefy -:-) -
Ide polovnik po lese a stretne tam zabu a ta vravi:
- podme spolu lietat Ide polovnik na druhy den a ta vravi:
- podme spolu lietat Ide polovnik na treti den a stretne zabu a ta vravi:
- podme spolu lietat Polovnik sa nastve kopne zabu a ta vyleti do vzduchu a vravi:
- pozrii ja uz letiim :-) :-) :-)
Ide medved zo zajacom na motorke a medved soferuje.
Ide po ceste 100 a medved sa pyta zajaca:
M: Bojis sa?
Z: Nie.
Idu 120 a zase sa medved pyta zajaca:
M: Bojis sa?
Z: Nie.
Na druhy den sa vymenia a zajac soferuje.
Idu po ceste 100 a zajac sa pyta medveda.
Z: Bojis sa?
M: Nie.
Z: Tak by si sa mal zacat, lebo nedociahnem na brzdy... :-) :-) :-) :-)
Jdou tri zelvicky po pusti a uvidia kelimok. Vezmeme si ho? Nevezmeme?
Vezmeme? Ale preci si ho nebudeme brat, kdyz do nej nemame co dat."
Tak si kelimek nevzali. Sli dva roky az dosli k oaze
." Konecne voda, ale nemame si ju di ceho dat, jedna z nas se musi vratit po kelimek.
Strihneme si."
Padlo to ne treti zelvicku: " Tak dobre ja pro to zajedu, ale musite mi slibit, ze se beze me
nanapijete vody. "
"Slibujeme, slibujeme."
Uplynuli 4 roky a zelvicka nikde"Tak uz se napijeme, povida prvni.
"Slibili sme ji ze na ni pockame, tak to jeste chvili vydrzime."povida druha.
"Ale ja uz mam velkou zizen.Uz nechci cekat." povida prvni zelvicka.
"Tak jo, tak se napijeme." odpovida druha.
Treti zelvicka vyleza z krovika a povida: "Tak holky, to teda ne, kdyz si neduverujeme,
ja nikam nepujdu!" :-)
Učitelka ve škole varuje: ,,Děti, nesmíte líbat zvířátka, nebo dostanete nějakou nemoc"
Přihlásí se Pepíček: ,,Moje teta líbala papouška" ,,A co se stalo?" ,,Papoušek chcíp."
1  2 ... 79  80  81 ... 113  114
nick   Jsem hokejista který dřív hrál za národní tým a má velkou šanci ti někam dotáhno...
nick   Jmenuji se Matěj a je mi 23 let, hledám vážný vztah, hledám dívku která by mě mě...
nick   Rad bych nasel holku co ma stejne rada fitko jako ja a ma podobne zajmy, klido n...
nick   Ahoj jsem obyčejný kluk, který má rád přírodu auta motorky zvířata a dobré jídlo...
nick   Ahoj jsem Kuba.. do fitka nechodím, cvičím jen s vlastní váhou, nebo s Tebou, př...
nick   Považuji se za starostlivou, milou, veselou a nebojácnou ženu, která ráda zkouší...
nick   Hledám kámošku, přátelé, milovaní, zážitky v přírodě s tak. Hledám Pannu Která ...
Seznamka
TOPlist TOPlist
Stránky PeopleLovePeople používají soubory cookie. (Další informace).