Přihlásit se  |  Zaregistrovat
cz Česká republika  / 
dnes má svátek:
Adriana (16)
Logo

Vtipy pro dobrou náladu

VTIPY pro potešení a dobrou náladu

Vtipy

Co se stane, když se proti sobě rozeběhnou dvě blondýnky?
Obyčejně se rozbije zrcadlo.
Jde po ulici takhle blondýnka a venčí svého psíka.
Přistoupí k ní policista a ptá se:"Slečno, vás pes nemá košík.......no to bude pokuta! "
A blondýnka se tak podívá na svého psa a odpoví:"Ale my nejdeme nakupovat."
To jede blondýnka v narvaným autobuse. Autobus projíždí zastávkou a nezastavuje.
Ona chce však vystupovat, tak na celý autobus volá :"Já chci vylízat!!!".
Řidič ji uslyší a mezi zuby procedí:"Já chci taky vykouřit a neřvu to na celej autobus!"
Víte, proč si blondýnka v zimě sedá jen v krátké sukýnce a bez kalhotek na silnici???
Čeká podle předpovědi počasí na sněhové jazyky.
Přijde blondýna do obchodu a přeje si kšiltovku. Prodavač ji nějaké nabídne, blodýna si je všechny vyzkouší, ale stále opakuje:
"Nee, ta se mi nelíbí..., to není ono..., nemáte nějaké jiné...?"
Prodavač proto zajde do skladu, přinese blondýně další, ale blondýně se žádná nezdá.
"Slečno" povídá ji prodavač "jsme nejlépe vybavený obchod ve měste a jiné druhy kšiltovek se ani nevyrábějí, tak já opravdu nevím co chcete!"
"Víte, já bych chtěla takovou tu kšiltovku, no... to musíte znát..., no, takovou tu s tím kšiltem dozadu."
Vite proč Blondýnka si bere do lesa potapěcké brejle? chce vědět jak je hluboko. :-)
authorimg tamara lu...
Paní učitelka řekla ve druhé třídě: "Zahrajeme si takovou malou hru. Já budu něco popisovat a vy se budete snažit uhodnout, co to je. Hned začnu. Tak první věc, je to ovoce, je to červené a kulaté."
"Třešně?" zkouší Janička.
"Ne, měla jsem na mysli jablko, ale ráda vidím, že přemýšlíš. Tak zkusíme jiné ovoce. Se žlutou, hrubší slupkou."
"Citrón?" zkouší Petřík.
"Ne, myslela jsem na grapefruit, ale ráda vidím, že přemýšlíš."
Přihlásí se Pepíček a povídá: "Mohu zkusit já dát hádat vám, paní učitelko?"
"Ale jistě, proč ne, Pepíčku."
"Mám to v kapse, je to dlouhé, tvrdé a má to růžový konec."
"Pepíčku, nebuď nechutný!"
"Je to sirka, paní učitelko, ale jsem rád, že přemýšlíte."
Děti ve škole měly říkat přísloví a co z nich vyplývá. Toníček říká, že tatínek se se sousedm pohádal a vykopal před domem jámu, ale ráno, když spěchal do práce na ni zapomněl a spadl do nía z toho vyplývá, že kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. Mařenka na to, že , když přišla ze školy domů, babička pekla koláče a protože jí nepomohla, žádný nedostala a tedy z toho vyplývá, že bez práce nejsou koláče. Do třetice Pepíček : " Narodilo se nám miminko, včera, když jsem přišel domů, maminka mu dávala pít z prsu a z toho vyplývá, že vlk se nažral a koza zůstala celá !"
Maly Pepíček jede s maminkou v tramvaji. Sedí jí na klíně a paní, sedící vedle maminky, ho pohladí po hlavě a pochválí, že je hezký chlapeček. Pepíček se jí zeptá, zda má doma taky takového chlapečka. Pani se začervená a smutně konstatuje, že jí čáp žádného nepřinesl. "A máte alespoň holčičku?" ptá se opět Pepíček. "Ne, vrána mi žádnou nepřinesla."Pepíček se chvilku zamyslí a pak se nevinně zeptá: "A s jinym ptákem jste to nezkusila?"
1  2 ... 1497  1498  1499 ... 1827  1828

Zajímavosti

TOP autoři v sekci vtipy
za poslední měsíc

MijáJ - TOP Autor | vtipy
MijáJ Czech Republic
celkem 62
jirina57 - TOP Autor | vtipy
jirina57 Czech Republic
celkem 31
majdy - TOP Autor | vtipy
majdy Czech Republic
celkem 30
Litarts
Litarts Czech Republic
celkem 12
TOPlist TOPlist
Stránky PeopleLovePeople používají soubory cookie. (Další informace).