
VTIPY pro potešení a dobrou náladu
Stěžuje si bezdomovec bezdomovci: „Dneska nemám kde spát. Malují mi ložnici...”
„A prosím tě, odkdy ty máš ložnici?”
„No, oni natírají v parku lavičky!”
Potkají se dvě kamarádky: "Jsi svému muži věrná?" "Ano, na 50%." "Na padesát procent?""Jo... od pasu nahoru."
"Krásná taxikářko," rozplývá se cizí turista, "ted´mne odvez do nejlacinějšího bordelu ve městě." "A proč? Už jste v něm, pane..."
"Panebože, co se ti stalo?" ptá se hospodský, když se štamgast vbelhá do výčepu o berlích a s rukou na pásce.
"Ale, pohádal jsem se s Frantou."
"Vždyť to je takový mrňous! To musel mít něco pádného v ruce!"
"No, to měl. Lopatu."
"A tys neměl v ruce nic?"
"Ale jo, držel jsem v ní prso jeho starý. Nádherná věcička - ale ve rvačce není moc platná."
Zpráva pro turisty:
Lidožravého žraloka zlikvidujeme, potom pláže znovu otevřeme.
Děkujeme za pochopení.
Zprávy:
Další ženu roztrhal žralok!
Poučení:
Nekoupejte se tam, kde jsou žraloci.
Víte, kdy bude dvacet pod nulou?Kdy? Až si dvacet úřednic lehne pod našeho ředitele.
Dva kamarádi z mokré čtvrti vyjdou z baru a dívají se na nebe.
"To je ale krásná noc," zasní se první. "Jen se podívej na ten měsíc."
"To není měsíc, ty hlupáku," škytne druhý. "To je přece slunce."
Chvilku se spolu hádají a vtom k nim přistoupí třetí opilec.
"Hele, pomoz nám," požádají ho. "Podívej se nahoru a řekni, jestli to je měsíc nebo slunce." "Já nevím," vzdychne třetí. "Nejsem zdejší."
Mnoho toho,
pouhou touhou.
TOP autoři v sekci vtipy
za poslední měsíc