Přihlásit se  |  Zaregistrovat
cz Česká republika  / 
dnes má svátek:
Ivan (30)
Logo
Home  ~  

Hospodské vtipy

| strana 8
clock
star
eye
"Co k pití, pane?" ptá se číšník. "Víno, vodu?" Host: "A je v tom nějaký rozdíl?"
Ožrala se motá po parkovišti před hospodou, opře se při tom o každé auto a hladí ho rukou po střeše. Po chvilce se tomu hostinský začne divit a tak se ho jde zeptat:
"Hele človíčku, co to tam děláš?"
On mu na to odpoví: "Hledám moje auto!"
Hospodský se tomu diví ještě víc a ptá se znovu: "A k čemu je to dobré, když ho hladíš rukou po střeše?"
"Normálně je to k ničemu, ale moje auto má na střeše modrý majáček!"
Zajíček přišel do hospody a koledníci zpívají: „Hody, hody doprovody, pijem všechno, kromě vody.“
Povzdechl si Čech: „Jak já bych tu velkou vodu vyměnil za velké pivo!”
Vrchní zavolá taxi čtyřem ožralým a taxikáři přesně popíše, do které ulice každého dovést.
Za chvíli se taxikář vrátí: "Šéfe, roztřiďte mi je znovu, oni mi vypadli z auta!"
Vsadí se v hospodě na srazu myslivců jeden z nich se všema o flašku vodky, že když mu zavážou oči, tak poslepu sáhne na kůži a řekne kdy byl střelen a jaká je jeho cena. Tak mu je zavážou, dají mu do ruky kůži a on řekne:
"Srna střelená loni, cena je 2 500 korun."
Tak vypije celou flašku a ráno se probudí z opice a vidí, že jeho manželka brečí:
"Že jsi přišel ve tři ráno, to bych ti prominula, ale že jsi mě celou noc osahával a křičel krtek za 3,50 to ti nikdy neprominu."
Chlubí se Pepa Kalianko: „Tak jsem byl na karnevalu za Červenou Karkulku!”
„A bylo to dobré?”
„Vynikající, ještě nebylo ani deset a byl jsem sežranej!”
Dumali, jak by jejich závod mohl přispět k urychlení oběhu vagónů, Rozhodli: "Necháme je obíhat tak dlouho, než někoho seženeme k vykládání."
Host si objedná pivo.
Hospodský: „200 korun.
Host: “Cože??? Cože??? 200 korun??? Stojí přece padesát, a to i s tringeltem!“
Hospodský: „Dnes 200.“
Host „Co to má sakra znamenat? “
Hospodský: „Máme nové nařízení, vysvětlím: 50 korun je pivo, 50 je na
pomoc Ukrajině, 20 jde na pomoc evropským zemím, které uvalily sankce
a nejsou členy EU, no a zbývajících 80 jde na fond EU, který pomůže
sankce zachovat.“
Host ohromeně kouká, ale po chvíli vytáhne dvoustovku a tiše ji podá
hospodskému.
Hospodský vezme peníze a vrátí hostu 50 kaček.
Host nechápe: „Co to zase je? Říkal jsi, že pivo je teď za 200, proč
mi vracíš padesát?“
Hospodský: „Došlo pivo….
1  2 ... 7  8  9 ... 18  19
nick   Jsem hokejista který dřív hrál za národní tým a má velkou šanci ti někam dotáhno...
nick   Jmenuji se Matěj a je mi 23 let, hledám vážný vztah, hledám dívku která by mě mě...
nick   Rad bych nasel holku co ma stejne rada fitko jako ja a ma podobne zajmy, klido n...
nick   Ahoj jsem obyčejný kluk, který má rád přírodu auta motorky zvířata a dobré jídlo...
nick   Ahoj jsem Kuba.. do fitka nechodím, cvičím jen s vlastní váhou, nebo s Tebou, př...
nick   Považuji se za starostlivou, milou, veselou a nebojácnou ženu, která ráda zkouší...
nick   Hledám kámošku, přátelé, milovaní, zážitky v přírodě s tak. Hledám Pannu Která ...
Seznamka
TOPlist TOPlist
Stránky PeopleLovePeople používají soubory cookie. (Další informace).