Přihlásit se  |  Zaregistrovat
cz Česká republika  / 
dnes má svátek:
Ladislav (70)
Logo
Home  ~  

Vtipy o pepíčkovi

| strana 32
clock
star
eye
Pepíček si nese domů poznámku za svoji další lež. Je dokonale zklamaný a naštvaný na celý svět, protože fakt nelhal. Ne tentokrát!!!

A rozhodl se zřetelně očistit své jméno. On že nemá 116 mazlíčků? On, který se mazlí odjakživa se zvířátky tak rád...? A Novákové uznala učitelka Tamagoči...?!

Druhého dne jeho paní učitelka nemohla ani uvěřit svým očím, nakonec se na stupínku dokonale složila, když pochopila, na co se to vlastně na fotografii dívá.

Přitom jí Pepča, jako důkaz, vyfotil všechny své mazlíčky do jediného, na jediném místě, které se mu do objektivu vešlo, a to v dokonale čistém akváriu.

Přesně ve stavu, jak nakonec všechna svá koťata a štěňata...

...dokázal do malého prostoru našlapat...
Fotbalisté reprezentace ČR o víkendu navštívili dětské onkologické oddělení IKEM v Praze, a to hned po návratu zpět domů z posledního zápasu kvalifikace na ME 2020, které odehráli v Kosovu.

Po setkání našich borců s dětmi jsme zaznamenali několik postřehů:

"Bylo smutné vidět ty bezduché tváře bez špetky naděje," komentoval situaci...

...šestiletý Pepíček Novák...
Učitel se ptá v osmé třídě ZDŠ dětí: "Čím chcete být až vyrostete, ...třeba ty Nováku?"

Pepík Novák vstane, převalí svoji žvejdu v puse a spustí: "Chci být miliardář, budu členem nejdražších klubů, budu mít nejkrásnější kurvu, dám jí BWM, milión dolarů, byt na Manhattanu, sídlo v Paříži, zlatou Visa kartu, a milovat se s ní budu třikrát denně."

Učitel jen zakroutil hlavou nad jeho hloupým sprosťáctvím, jinak nevěděl co s tím má víc dělat, Pepan je zřetelně ztracený případ. A tak raději pokračuje tím, že osloví premiantku třídy: "A ty Maruško, čím bys chtěla být ty?"

"Já chci být ta Pepanova kurva..."
Paní učitelka vyzve žáka: "Pepíčku, skloňuj slovo chléb."

Pepíček:
"Kdo, co. - Chléb."
"Bez koho, čeho. - Bez plísně..."
"S kým, s čím. - S másílkem a salámkem!"

„Komu, čemu. - Mně!!!"
V obecné škole.
"Člověk, to zní jak?"
Položí pan učitel žákům tuto otázku a vyvolává hlásící se žáky:
Přihlásí se Pepíček a odpoví:
"Prosím, blbě."
Učitel se zamračí a povídá:
"No to snad ne Pepíčku, jak jsi na to přišel?"
"Protože nás furt otravuje něco vědět a si pamatovat, když máme chytré mobily."
Ptá se paní učitelka dětí, jak si představují Evropskou unii.
Přihlásí se František a říká:
"Já si představuji evropskou unii jako mrakodrap!"
"No, tak nám to, Františku, trošku rozveď!"
"Paní učitelko, představte si obrovský mrakodrap, jeho velikánské pevné základy. Přijde zemětřesení, on se chvěje, ale stojí stále pevně na svém místě!"
"Výborně, Františku, píši ti jedničku s hvězdičkou!"
Přihlásí se Janička:
"Já si představuji evropskou unii jako strom!"
"No, tak nám, to Janičko, zase pěkně rozveď!"
"Představte si obrovský strom, jeho rozložitou korunu, silný kmen, široké pevné kořeny. Vítr fouká, strom se ohýbá, ale nepovolí, stále stojí pevně na svém místě!"
"Výborně, Janičko, píši ti jedničku s hvězdičkou!"
Pak se klasicky přihlásí starý sprosťák Pepíček:
"Já si představuji evropskou unii jako loď na rozbouřeném moři!"
"Tak na tohle vysvětlení jsem vážně moc zvědavá!"
"Paní učitelko, představte si rozbouřené moře, dvacetimetrové vlny,
vítr fouká, liják bičuje palubu, loď se kymácí,
lidi blijou a vystoupit nemůžou !!!"
Pepíček jde s tatínkem do ZOO.

Ptá se ho: "Tati, proč se ta gorila na nás tak divně tlemí?“

Otec: "Ticho synu, jsme teprve u pokladny.“
Tatínek přistihne Pepíčka, jak si líčí rty u zrcadla, oči už má namalované a na hlavě má paruku a zlomeně se ho ptá: "Pepíčku, ty jsi gay?"

Pepíček se na něj sladce usměje a odpoví: "Ne, tatínku, jsem princezna..."
"Kdo jste a co děláte v dámských sprchách?!"

"Jsem Pepík a umím vykouzlit jakékoliv zvíře. Ach, ...jste nádherně vyholená ...a ta koziska..."

"Prase!"

"Tram-ta-da-dááá..."
1  2 ... 31  32  33 ... 79  80
nick   Jsem hokejista který dřív hrál za národní tým a má velkou šanci ti někam dotáhno...
nick   Jmenuji se Matěj a je mi 23 let, hledám vážný vztah, hledám dívku která by mě mě...
nick   Rad bych nasel holku co ma stejne rada fitko jako ja a ma podobne zajmy, klido n...
nick   Ahoj jsem obyčejný kluk, který má rád přírodu auta motorky zvířata a dobré jídlo...
nick   Ahoj jsem Kuba.. do fitka nechodím, cvičím jen s vlastní váhou, nebo s Tebou, př...
nick   Považuji se za starostlivou, milou, veselou a nebojácnou ženu, která ráda zkouší...
nick   Hledám kámošku, přátelé, milovaní, zážitky v přírodě s tak. Hledám Pannu Která ...
Seznamka
TOPlist TOPlist
Stránky PeopleLovePeople používají soubory cookie. (Další informace).