Přihlásit se  |  Zaregistrovat
cz Česká republika  / 
dnes má svátek:
Ladislav (70)
Logo
Home  ~  

Vtipy o pepíčkovi

| strana 33
clock
star
eye
Pepíček si ráno ve škole stěžuje spolužákům:

"Byl jsem se v noci vychcat a to vám teda řeknu, že daleko horší, než silný protivítr je...

...lžička v dřezu... "
„Mami, jak jsem se narodil?“ Ptá se Pepíček.

„Jednou nám s tatínkem bylo velice hezky, tak jsme se rozhodli, že spolu zasadíme malé semínko. Tatínek ho dal pěkně do hlíny a já se o něj starala a oba jsme chtěli, aby z něj jednou vyrostla velká zdravá rostlinka. A tak se stalo, že jsme jednoho dne uviděli první malý lístek a pak další a další a za pár měsíců to byla velká rostlina, která nám dělala velkou radost. A když to bylo devět měsíců, nastal čas. S tátou jsme ji otrhali, usušili, ubalili a zhulili se tak, že jsme úplně zapomněli...

...při šoustání na kondom...“
Pepíčku, co jsi měl na vysvědčení?
Samé...
Ty jsi ale šikovný!
... pětky
Pepíček se ptá tatínka: "Tati, proč ty lidi na ulici tak kličkují?"

"Nepindej a podej další zásobník..."
Pepíček luští křížovku a narazí na problém.
Ptá se otce: "Tati, dutina lásky na čtyři písmena, první je P a poslední je A...?".
Otec se zamyslí a ptá se ho: "Je to vodorovně, nebo svisle?"
"Vodorovně, tati."
"No, tak to bude PUSA..."
Do hodiny angličtiny vejde moc pěkná paní učitelka.
Nejdříve se se žáky pozdraví a pak začnou probírat nové učivo.
Po chvíli do třídy vejde na kontrolu inspektor.
Paní učitelka ho posadí vedle Pepíčka kde je jediné volné místo.
Pak začne psát na tabuli anglicky větu a upadne jí křída-sehne se pro ní a pak se zeptá žáků co to napsala na tabuli za větu?
Hlásí se jako jediný Pepíček učitelka si pomyslela že to zase bude nějaká sprosťárna ale i tak Pepíčka vyvolala a ptá se: "Tak mi tu větu teda přelož."
Pepíček: "Jéé já bych jí šukal, já bych jí tááák šukal!"
Učitelka se zděsila jak Pepíček mluví a zrovna před panem inspektorem a dala mu 5 a poznámku do žákovské knížky.
Pepíček si nasraně sedne, loktem drbne do inspektora a říká: "Když neumíš anglicky tak neraď debile!"
Tatínek s Maminkou chtějí mít sex, ale vadí jim v tom Pepíček..
A tak tatínek říká: "Pepíčku, běž na balkón a za každýho člověka v černym ode mě dostaneš 50 korun."
Tak Pepíček jde na balkon. A stojí.. Po 10 minutách křičí: "Tatíí.. První člověk v černym.."
Tatínek odpoví: "Výborně. Máš 50 korun."
Za 15 minut volá Pepíček: "Tatíí.. Další člověk v černým."
Tatínek odpoví: "Skvěle Pepíčku.. Máš 100 korun."
Za půl hodiny křičí Pepíček: "Tatíí.. Ta mrdačka tě přijde draho.. Jde pohřební průvod.."
Pepíček dostane od Tety krásné autíčko a maminka mu připomíná: Co se říká?
Nevím
A co říkám tatínkovi, když přinese výplatu?
Aha - Neříkej že je to všechno!
Paní učitelka se ptá Pepíčka: Pepíčku, co se stalo v první světové válce?
Nevím
A ve druhé?
Nevím
A ve třetí?
Nevím
Tak jdi domů a zeptej se maminky
Pepíček se ptá maminky. Mami, co bylo v první světové válce? Padaly bomby.
Co ve druhé světové válce? Ta kurva jedna Hitlerská.
A co ve třetí? To dosud není dokázáno.
Pepíček příjde do školy a paní učitelka se ho ptá: Tak co Pepíčku, co doma? Padaly bomby.
A co maminka? Ta kurva jedna Hitlerská. Pepíčku jsi ty normální? To dosud není dokázáno.
1  2 ... 32  33  34 ... 79  80
nick   Jsem hokejista který dřív hrál za národní tým a má velkou šanci ti někam dotáhno...
nick   Jmenuji se Matěj a je mi 23 let, hledám vážný vztah, hledám dívku která by mě mě...
nick   Rad bych nasel holku co ma stejne rada fitko jako ja a ma podobne zajmy, klido n...
nick   Ahoj jsem obyčejný kluk, který má rád přírodu auta motorky zvířata a dobré jídlo...
nick   Ahoj jsem Kuba.. do fitka nechodím, cvičím jen s vlastní váhou, nebo s Tebou, př...
nick   Považuji se za starostlivou, milou, veselou a nebojácnou ženu, která ráda zkouší...
nick   Hledám kámošku, přátelé, milovaní, zážitky v přírodě s tak. Hledám Pannu Která ...
Seznamka
TOPlist TOPlist
Stránky PeopleLovePeople používají soubory cookie. (Další informace).