Přihlásit se  |  Zaregistrovat
cz Česká republika  / 
dnes má svátek:
Lubomír (13)
Logo
Home  ~  

Vtipy o politice

| strana 21
clock
star
eye
I lidské zákony jsou podřízeny přírodním zákonům.
Vše je dáno podle zákona přírodního výběru.
Pepíček dostane ve škole úkol, zjistit co je to demokracie.Přijde domů a ptá se tatínka,co je to demokracie.A tatínek mu říká, to výš Pepíčku vem to tak.Já jsem premiér, vydělávám peníze, maminka je vláda,ta stěma penězma hospodaří, služka nám uklizí,ta pracuje a ty Pepíčku,ty jsi zbytek lidu,o tebe se staráme.Pepíček jde spát a pak ho vzbudí hluk z komory, tak se jde podívat klíčovou dírkou, co se tam děje a výdí tátu jak jebe služku.Ráno jde do školy a když se ho ptá paní učitelka, co je to demokracie,tak Pepíček ji říká.Premiér ojebává pracující a vláda spý.
Předvolební kampaň a významný politik "krmí" na meetingu svoje příznivce svou domýšlivostí a lacinými sliby.
I přistoupí k němu jeden odvážný občan a jeho plamennou řeč přeruší slovy:
Víte, člověk by si nikdy neměl myslet, že je geniální, neboť mu dá v životě mnoho práce, aby dokázal, že je vůbec normální.
Načež byl za bouřlivého pískotu davu zneškodněn ochrankou politika.
Potkají se dva mudráci a spustí jak jinak, než o politice.
Za socialismu byla situace přehlednější, povídá jeden.
Společnost se dělila na přátele a třídní nepřátele.
Kdo byl ve straně, byl přítel, a kdo ve straně nebyl, byl sledován jako podezřelý a nepřítel.
Teď ale nikdo neví, kdo je přítel a kdo nepřítel, kdo a koho sleduje.
No, teď je to hra "každý každého", povídá ten druhý.
*Švédové ubytují uprchlíky v lyžařském středisku za polárním kruhem.
** Tak chlapci.** Tady je sekera, támhle je les a v noci bude mínus třicet pět, a to co vyje, jsou opravdu vlci. Jo a noc trvá půl roku. Tak se tu hezky mějte a na jaře se bude jednat o trvalém pobytu.*
Babiš a Kalousek přijdou do pekárny . Kalousek ukradne tři rohlíky , strčí si je do kapsy a říká Andrejovi :" Vidíš , jak jsem chytrý ? Mám to co chci , pekař nic neviděl a já ani nemusím lhát . Já jsem nejlepší poslanec !!! " Andrej odpovídá : " Krádež a klam , typická nepoctivost jakou předvádíš neustále . Ale já ti ukáži čestný způsob , jak se dostat ke stejnému výsledku ." Babiš poprosí majitele pekárny o rohlík se slovy , že mu ukáže kouzlo . Sní jej a požádá o další a další . Když sní třetí rohlík a pekař se začne zajímat v čem spočívá to kouzlo , tak Andrej říká : " Podívej se Kalouskovi do kapsy........."
Kalousek spěchá na jednání. Jeho šofér si to tedy žene slušnou rychlostí, když v tom při průjezdu jednou vesničkou vyběhne z boční uličky prase. Řidič už to nestihne ubrzdit a prase je na místě mrtvé. Když řidič vystoupí, aby zkontroloval škodu na autě, všimne si díry v plotě u jednoho z domů, odkud prase asi uteklo. Svědomitý politik Kalousek ihned nařizuje řidiči, aby se šel rodině omluvit a nabídl jim náhradu škody. Když se řidič asi za tři hodiny vrátí, je úplně namol a v tašce si navíc nese slušnou výslužku. "Co jste jim proboha řekl, že jste takhle dopadl?" Řidič se opře o auto, aby neupadl a povídá: "Stačil jsem jenom říct, že jsem řidič Kalouska a že jsem tu svini přejel - a pak už mě samou radostí nepustili ke slovu....."
Přijde reportérka na Valašsko a ptá se lidí, jak se mají.
Potká strýca a ptá se ho:
"Znáte Lenina, strýcu, a víte kdo to byl?"
"Neznám cérko."
"A co tak Brežněv, říká vám to něco?"
"Nic mi to neříká, cérko."
"A Husáka, strýcu, znáte?"
"Nikdy jsem to méno nečúl."
"A co Havel, Klaus, Zeman, Kalousek, Nečas...?"
"Opravdu neznám."
"A kde žijete?"
"Já su z Velkých Karlovic, to je u Vsetína, víja?"
A reportérka si vzdychne: "Ježišmarjá, tam musí být krásně!"
1  2 ... 20  21  22 ... 37  38
nick   hledám ženu která stoji o opravdové diskrétní milenecké scházení Olomouc i okolí...
nick   Jsem hokejista který dřív hrál za národní tým a má velkou šanci ti někam dotáhno...
nick   Jmenuji se Matěj a je mi 23 let, hledám vážný vztah, hledám dívku která by mě mě...
nick   Rad bych nasel holku co ma stejne rada fitko jako ja a ma podobne zajmy, klido n...
nick   Ahoj jsem obyčejný kluk, který má rád přírodu auta motorky zvířata a dobré jídlo...
nick   Ahoj jsem Kuba.. do fitka nechodím, cvičím jen s vlastní váhou, nebo s Tebou, př...
nick   Považuji se za starostlivou, milou, veselou a nebojácnou ženu, která ráda zkouší...
Seznamka
TOPlist TOPlist
Stránky PeopleLovePeople používají soubory cookie. (Další informace).